Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dermestril tapaszról véleménye...

Dermestril tapaszról vélemények aki használta ezt fagyasztott lombik beültetésnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én ezt kaptam beültetés előtt, az orvosom viszont nem mondta, hogy használjam beültetés után is. Ezt más is folyamatosan használta a beültetés után is? Nekem kellett volna folyamatosan használnom, csak a doki ezt nem mondta, igy kimaradt kb. másfél hét használat. Utána megint felragasztottam őket, ahogy az orvos mondta, viszont kiderült közben, hogy terhes vagyok és a tapasz után elkezdtem barnázgatni. Másnak is volt ilyen tapasztalata? Felhívtam a klinikát, azt mondták ez elő szokott fordulni, de én mégis aggódom. Köszönöm a válaszotokat.
2013. márc. 14. 17:30
 1/2 sumergo ***** válasza:
Ez ösztrogén hormon tapasz. Nem tudom miért kell még használnod pozitív teszt után. Én csak beültetésig használtam, de Estrofem tablettát. Utána csak progeszteron pótlást kaptam. De én nem is lettem babás akkor. Azonban ha ők mondták, hogy használnod kell, akkor biztosan úgy van. Remélem minden rendben lesz!
2013. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos nem jól alakulnak a dolgok, egyre erősebb a vérzés. Voltam az ügyeleten, azt mondták nem sok rá az esély, hogy megmarad a baba, de ez majd holnap derül ki. Nagyon aggódom, hogy a tapasz miatt volt. Én sem értem, hogy ilyenkor miért kell még ösztrogén hormon.
2013. márc. 17. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!