Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nekem nincs bajom és...

Ha nekem nincs bajom és fagyasztott bioptátummal lesz megtermékenyítve a petesejt, elég egy embriot visszakérni ha egy babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
nem merünk kettőt kérni.viszont félünk hogy nem marad meg az az egy.van aki egyet kért vissza és sikerült?

2013. febr. 21. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4.re 1 lett összesen azt vissza rakták abból lett a gyerek, viszont azért bioptátumnál ne nagyon tervezz előre, ki tudja mennyi fog osztódni.
2013. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk fagyasztott bioptátummal nem jött össze a baba, bár szépen megtermékenyültek a petesejtek, de nem maradtak meg. Fagyasztani sem tudtak előembriót. A friss bioptátumból sikerült, 4. alkalommal. 3-at kaptam vissza, 1 bébi született. :)

Sok sikert!

2013. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia azota mar eldolt hogy hanyat kertetek vissza, de en is azt mondom, hogy minimum 2-t erdemes. Nalam kettot ultettek vissza legutobb es nem tapadtak meg. Szerintem az csodaszamba megy akinel az egyet ultettek vissza es megtapad. A harom embriora mondtak nekunk, hogy nem javasoljak.
2013. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!