Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvosválasztással kapcsolatban...

Orvosválasztással kapcsolatban kérdeznék. Magán dokim volt. De a körzetibe mennék most. Csak simán be kell jelentkeznem? Dokit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2 gyermekem van..magándokinál szültem..most már nincsen az a doki,ill nem is engedné a pénztárcám a dolgot..így megnéztem és az István kórházba tartozom.Ilyenkor mi a teendő?felhívom a kórházat és valamelyik dokihoz kérek időpontot?ennyi??kell e magyarázkodni miért??

Ajánlanátok jó dokit aki nem pénzéhes..Természetesen adok neki vizsgálatokkor..csak a szabott 10ezres tarifákat már nem tudom sajnos megfizetni.

Köszönöm!


2013. márc. 20. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mi a teendő?felhívom a kórházat és valamelyik dokihoz kérek időpontot?ennyi??

igen

kell e magyarázkodni miért??

nem kell


ajánlani sajnos nem tudok, mert nem ismerem őket

2013. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt választott dokim. Aki épp volt ultrahangon v nőgyógyászaton ahhoz mentem. Az egyik ilyen doki szimpi lett és meg akartam kérni hogy nála szülhessek. Azt mondta h vállalja 50 ezerért. Mondtam akkor nem érdekel a dolog. Korábban kerültem kórházba korábban indult meg a szülés és így Pestre vittek be. Végülis tök idegen helyen voltam tök idegen orvosokkal. De ők is ügyesen végezték el a dolgukat.
2013. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!