Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszttel kapcsolatban...

Ovu teszttel kapcsolatban segitenetek?

Figyelt kérdés
Nem nagyon hasznaltam meg ilyet,tegnap csinaltam az elsot ,a ciklusom12.napjan(27napos amugy)halvany 2.csik volt,az lenne a kerdesem,hogy ha ilyen halvany akkor az tutira azt jelzi,hogy meg csak lesz ovum vagy lehet,hogy azert ilyen halvany ,mert mar esetleg volt?
2013. febr. 28. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudni pontosan. Valószínüleg még csak lesz. Több napon keresztül csináld, és kiderül.
2013. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,akkor tesztelek holnap!
2013. febr. 28. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, mindig több napon keresztül kell, és erősödni fog, aztán majd egy idő után halványodni. A legerősebb csík utántól számított 36 órán belül van tüszőrepi.

Viszont én már a 10. ciklusnapon el szoktam kezdeni tesztelni, és nekem is 28 naposak a ciklusaim. Én általában a 13. napon repedek, szóval bárhogy is lesz, én azt mondom hogy holnap már szexeljetek, aztán egy nap szünet, és megint.

Utána egy fél órát legalább feküdj kispárnával a popsid alatt.

Ha a teszted már nem erősödik pár napon belül, akkor a 11-12.nap körül lett volna pozitív; ha lesz legközelebb, a 10. napon kezd te is a tesztelést! Sok sikert! :-)

2013. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
JA, és még annyi, hogy nekem a tüszőrepit i úgy jelzi, hogy jóval halványabb a kontrollcsíknál!
2013. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,sokat segitettel,akkor holnap tesztelek.Megegyszer nagyon,de nagyon koszonom!Remenykedek!!!!
2013. febr. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!