Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem csináltam tesztet, de...

Jázmin80 kérdése:

Nem csináltam tesztet, de éreztem, hogy teherbe estem. Azóta eltelt 1 hét. S most! Vérzek. Egyenlőre vérezgetek, enyhe menziszerű görcsökkel. Ennyit késet volna, vagy elvetélhettem, vagy ez ilyenkor természetes?

Figyelt kérdés
elvetéltem? ha jól számoltam,most tölteném 5 hetet
2013. márc. 19. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj. Miért olyan rossz látni a negatív tesztet? Én nem értem, legalább megtudod az igazságot és nem reménykedsz tovább a dologban, és nem fordulnak elő ilyen szituációk sem.
2013. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy érzed, hogy terhes vagy az semmit nem jelent! Vetélés napjáig 100 terhes tünetem volt, most ismét babát várok és egyetlen tünetem sincs. A legnagyobb felelőtlenség amit elkövethetsz, hogy nem csinálsz tesztet. Az orvos még pozitív teszttel a kezemben is "körbe nevetett" mikor vérezni kezdtem és rohantam hozzá. Vérzéskor el is vetéltem. Soha nem normális ha terhesség alatt vérzel. Igen vannak nők akinknél még is van vérzés, de azonnal veszélyeztettet terhesnek nyilvánítják, de legalább is nagyon gyakori megfigyelés alatt tartják.
2013. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

TESZT, TESZT, TESZT!


Ez a pár próbálkozós hónap nem olyan sok, hogy már is elásd magad, mert negatívak a tesztek! Vannak akik 1 évet várnak a babára és mégis ha valami gyanús tesztelnek!


Én is így voltam! Vagy 100 db negatív tesztem volt, mire most végre pozi lett!


Azonnal tesztelj, mert másra is utalhat a pecsételő vérzés!

2013. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2013. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Este fürdés után nem volt már semmi..reggel pedig megjött menzeszem...

túlságosan akarom,s bele is élem magam,hogy ilyen tüneteket pródukáljak ?

2013. márc. 20. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!