Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tudnak leghamarabb...

Mikor tudnak leghamarabb hüvelyi UHal szívhangot nézni?

Figyelt kérdés

úgy néz ki sikerült a baba,van 2 halvány(de erősebb már a 2.teszt)+ tesztem,viszont a ciklusom 34napos és még csak szombaton kellene megjönnie.Mikor érdemes orvoshoz mennem,hogy már BIZTOSAT lásson?

azt tudom,hogy mindenképpen a kimaradás után,tehát ha minden jól megy akkor hétfőn megyek nődokihoz,de UHra?


2009. szept. 16. 15:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
a szívhang megállapítása érdekel.Mert terhességet elvileg sima vizsgálattal is meg tudja állapítani a doki.De én szeretném tudni hogy biztosan él :-)
2009. szept. 17. 10:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Ertem már, bocsi:)Erre sajni pontos valaszt nem tudok adni, butasagot meg nem akarok!Sok sikert!
2009. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!