Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tudnak leghamarabb...

Mikor tudnak leghamarabb hüvelyi UHal szívhangot nézni?

Figyelt kérdés

úgy néz ki sikerült a baba,van 2 halvány(de erősebb már a 2.teszt)+ tesztem,viszont a ciklusom 34napos és még csak szombaton kellene megjönnie.Mikor érdemes orvoshoz mennem,hogy már BIZTOSAT lásson?

azt tudom,hogy mindenképpen a kimaradás után,tehát ha minden jól megy akkor hétfőn megyek nődokihoz,de UHra?


2009. szept. 16. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én megvárnám a dokival az 1 hét késést a nemvárt után.
2009. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia. Gratulálok. Nálunk 6 hetes 2 naposan már volt szívműködés, hallani nem hallottam mert nem volt kihangosítva...de ez változó, függ attól hogy mikor volt pé.

5 hetesen már 8mm-es volt a petezsák. Ha nagyon izgulsz akkor 1 hét késéssel már mehetsz a dokihoz, hátha lát valamit.

Vigyázz magadra, sok boldogságot!

37 hetes kismama

2009. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam,hogy a teszt után elmentem a dokihoz magánrendelésre és elmondtam neki,hogy pozitív lett a teszt, úgy gondolom terhes lehetek.

Megvizsgált,hüvelyultrahanggal is és látta,tényleg terhes voltam!kb 5 hetes,de a szíve még nem vert...az csak a 6.hét után indul be úgy tudom,de nem akarlak félretájékoztatni.

Remélem valóban babát vársz! Gratulálok!

2009. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én 5 hét 2 naposan voltam először dokinál, akkor még csak petezsák volt. Aztán 6 hét 1 naposan már gyönyörű szívhangot produkált a kis drága! Most már a napot várjuk, hogy megérkezzen, 2,5 hetünk van hátra:)

Minden jót!

37+5 hetes pocis

2009. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ha jól éreztem 30án volt peteérés,bár a ciklus.hu 6ára mutatta.

ezek szerint akkor jövő héten sem érdemes elmennem,vagy talán a hét vége felé.na valahogy csak kibírom addig

2009. szept. 16. 19:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Elméletileg a 25. napon (fogantatás után) indul be a szívműködés. No, nekem a 28-on még nem volt, ez volt a hathetes ultrahang.
2009. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én azt hittem 7-8 hetes vagyok, amikor dokihoz mentem, és kiderült, hogy csak 5... Egy 8mm-es petezsákot látott. Két hét múlva egy 13 mm-es embriót, szívműködéssel.
2009. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
20:20 mikor mentél?mensi kimaradása után hány nappal?
2009. szept. 16. 20:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jol ertem a kerdesedet.Arra vagy kivancsi, hogy mikor lehet szivhangot hallani, vagy hogy mikor allapithato meg U.H.-val maga a terhesseg?
2009. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20:20-as vagyok, elég rendszertelen a mensim, de kb 15-20 nappal.
2009. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!