Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem esek teherbe és pánikolok!...

Nem esek teherbe és pánikolok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vitaminokat szedek,ovulácios tesztezek és mértem a hőmet egy ideig.Nagyon kiborultam most.Több mint egy éve szeretnénk kisbabát már.

2013. márc. 18. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Semmit sem tudsz tenni.Fogadd el.Ha stresszelsz ugyse jön össze.
2013. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kíváncsicska ***** válasza:
A gondolataid próbáld másra terelni.Húgomék 1 évig próbálkoztak.Nem jött össze.Eltervezték, hogy akkor más irányba terelik egy ideig az életük (más célokat tűztek ki maguk elé),és mikor kezdték megvalósítani jött a baba.
2013. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2013. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy kivizsgálást megérne a dolog. Lehet egy teljesen banális hormonprobléma okozza (pl. túl magas a prolaktinod vagy a TSH-d), amit simán lehet orvosolni!
2013. márc. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.A párom eredményei jók,voltunk vele vizsgálaton.

Szerintetek én hol kezdjem?Nőgyógyász?Vagy meddőségi esetleg?Mi a véleményetek?Melyikbe érdemesebb?

2013. márc. 19. 00:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetnek a nőgyógyászod is elég ha jó orvos! Tényleg nem hiszem hogy meddőségibe kell menni rögtön ha tényleg nagy a baj úgy is oda kerül az ember sajnos de reméljük hogy tényleg csak egy pici dolog nem stimmel amit egy két hónap alatt helyre raknak nálad!SZurkolok! Én is hasonló cipőben vagyok mint TE!És én is már elkezdtem az orvoshoz járást nem egyszerű és érthetetlen hogy hogy lehet az hogy egyseknek 1 sex is elég minekünk meeg már vagy 1000000000000 volt és így sem lett babánk EDDIG! Mert bízom az orvosomban kaptam gyógyszert és várjuk most a csodát!!! Fel a fejjel minden jóra fordul nálad is hamarosan és megnyugszol és akkor jönni fog a babátok Nektek is!
2013. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt a rágörcsölős dumát nem is értem, ne stresszelj rá azért nem jön???? Semmi kapcsolat nincs a megfont sejt és az anya teste között napokig, a nő szervezetétől függeltenül éli a kezdetben az életét az a pici csoda! Olyan sokan mondták már hogy nem is akarák és jött és tettek is érte hogy elmenjen de nem ment el hiába emelgetett a nő és terhelte magát!Ami meg akar tapadni és élni akar az jönni fog!Ha van stressz ha nincs olyan ember nincs a földön aki nem stresszel vmi miatt, senkinek sem csak boldogság az élete mégis teherbe esik!Úgyhogy ebben a rástresszelős dumában nem hiszem!Egyszerűen türelem játék és az egész egy ÓRIÁSI MÁZLI és CSODA!! Mert ez az egész egy nagy ajándék!
2013. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi :) sok sikert nektek,remélem mihamarabb lesz babátok.Akkor nőgyógyásznál kezdek.

Köszi nektek :)

2013. márc. 19. 09:38
 9/9 Nikykeeehh válasza:
Szia! Mi a Férjemmel már 2 éve próbálkozunk, és még semmi, volt spermavizsgálaton és nála minden oké. Én most pénteken megyek majd az orvosomhoz, hogy megnézze van e peteérésem, ha igen akkor gondolom további vizsgálatok jönnek, ha nincs akkor meg gyógyszert ír fel, de lehet, hogy az lenne a "kisebb" probléma, mert ahogy hallottam, akinek ez a gondja, és szedi a gyógyszert max 2-3 hónap és már teherbe is esik! De majd kideürül, nagyon szeretnénk már a kis pocaklakót, de reméljük minél hamarabb jönni is fog! Neked is sok sikert! :)
2013. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!