Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg, lehet hogy...

Miért nem jön meg, lehet hogy teherbe estem, pedig óvszert használtunk? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete késik, lassan kettő. Januárban hagytam abba a fogamzásgátlót mert majd szeretnénk másik babát, a fiam mellé, de még várni akarunk néhány hónapot. Hogy helyre jöjjünk anyagilag és kitisztuljon a szervezetem. Óvszert használunk, amit mindig a tescóból veszünk. Bár ez nem lényeges. Aktus előtt igaz hogy oda szokta tenni, de mielőtt azt csináljuk mindig felhúzza. Aztán együttlét után kb fél perccel ki is veszi. Nem szoktuk ellenőrizni hogy nem e hibás vagy lukas a gumi. Ő leveszi, megtörli magát, majd még a kezével kényesztett egy kicsit.Szóval nem tudom hol lehet a hiba, és miért nem jön már meg. A melleim egyre csak dagadnak, a gyomrom rendre liftezik, és úgy szédelgek mint aki részeg. Állandóan álmos vagyok, nem tudok koncentrálni a dolgomra. Pedig nem hiszem hogy terhes lennék. De akkor mi van velem? Volt valaki hasonló helyzetben?

2013. márc. 17. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Minimális esélye van akár a terhességnek is, de valszeg inkább az az ok, hogy a fogigátlótól felborultak a hormonjaid.
2013. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
majdnem két hete késik. egy terhességi teszt csodákat művelne. nem teszteltél?
2013. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így nehéz bármit mondani, hogy nem tudjátok elszakadt-e az óvszer.

Ha elszakadt, akkor lehetsz terhes, de ha nem szakadt el, akkor nem.


Már bőven kimutatja minden teszt, hogy mi a helyzet, akár délutáni vizeletből is :)

2013. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4. ha annyira meg lennének őrülve a babáért, h már a peteérését figyelgesse a kérdező, egyáltalán nem húznának óvszert, hidd el.
2013. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elképzelhető, mert amikor leveszi és még pluszban kényeztet a kezével, akkor kerülhet spermium a kezéről a hüvelyedbe. Minimális az esély, de lehet.


Ja, és én is óvszerrel készültem :) Semmi sem 100%, csinálj tesztet, én is azt mondom...

2013. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet negatív lett, bizonyára a fogamzásgátló abba hagyása kavart be. Köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 19. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!