Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácsok, tippek, ötletek...

Tanácsok, tippek, ötletek gyors teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Tudom nincs tuti recept, mert akkor mindenki akkor szülne, amikor akarna...de valami csak segíthet??Tanácsolnátok valamit, ami esetleg bejött nektek? 30 éves vagyok, remélem ez még nem "késő" első baby-hez és könnyen sikerülhet!
2013. márc. 18. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szex.
2013. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sex sex sex minden nap:)
2013. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm...igen, ezt sajnálom, hogy nem írtam bele a kérdésbe, hogy ezen kívűl....mert ezt én is tudom!
2013. márc. 18. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Első hónapban sikerült :) nagyon örülünk neki. Elmesélem, mit csináltunk, de valószínűleg csak mázli volt :)

Étkezés (napi 5x kis adagokban - fehér liszt és cukor mentesen, ez betegség miatt)

Sport heti 4x

Vitaminok: első próbálkozós hónap előtt 2-3 hónappal szedni kezdtük (párom is multivitamint, én babavárót, mindketten plusz C, D vitamint, és Omega3-t).

Hőmérő: én kíváncsiságból méregettem minden reggel, így napra pontosan tudom, mikor történt :)

Szeretkezés, főleg középidőben sűrűn: együttlét után a falra támasztottam a lábam egy 20 percre, majd villámgyorsan hasra fordultam és úgy aludtam el reggelig. Csak reggel távoztak a kissrácok :))


Az eredménye meglett :)))))

2013. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah, utolsó vagyok... aki hosszan írt. 29 éves vagyok. Dehogy késő első babához a 30! :) Sok sikert! :)))
2013. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy nem dohányzunk és egy korty alkoholt sem iszunk, de azt hiszem, ez elég alap ebben a helyzetben. A drogokról nem is beszélve... :) Kávét sem iszunk, csak teát és vizet, ritkán egy kis tejet. Csak gondoltam hozzáfűzöm. :)
2013. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló ha nekem is elküldenéd, megköszönném
2013. márc. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!