Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi kell a gyors...

Szerintetek mi kell a gyors teherbeeséshez?

Figyelt kérdés

(A sexet ne írjátok, tudom, hogy anélkül nem megy:-) )

Mit tudok tenni, elősegíteni, felkészíteni a szervezetem, mit tanácsoltok??


2013. jan. 16. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy ne foglalkozz vele. Én kezdtem cickafark+palástfű, utána ovuteszt, meg számolgatás folyamatosan, közben vitaminok, meg vérvétel, hogy miért nem jön még...Ez most a második gyerek lenne, az elsőnél nem foglalkoztam ilyenekkel, és 3. hónapban összejött, most már a 8. próbálkozós hónap. Úgyhogy én inkább nyaralok egy hetet most ovu időpontjában, remélem beválik.....
2013. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vitamindús kaják,terhességet megelőző 3 hónapban már szedheted a terhesvitamint,cickafarkfű-palástfű,szex után 1 órát alápárnázottan feküdj.
2013. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sok helyről hallottam már ezt a cickafark - palástfű tea dolgot.De nekem a mensim teljesen pontos én ezekkel a teákkal összezavarnám, nem?
2013. jan. 16. 12:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Én terhesvitamint szedtem előre és csak nagyjából tudtam, hogy mikor van peteérésem. Nem csináltam ovutesztet, nem ittam mindenféle teát és nem is voltunk túl sokszor együtt a párommal, inkább csak arra a bizonyos néhány napra koncentráltunk. És nem stresszeltem rá, hogy jöjjön össze. Így már az első próbálkozós hónapban meg is lett az eredmény :-)
2013. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az hogy ne agyalj rajta. Mi karácsonykor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, összebújtunk minden nap, akár többször is. Ahogy jól esett. 29-én volt ovum, éreztem. A menzeszem késik, halvány +ak a tesztjeim.
2013. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha óramű pontosságú a menzeszed,akkor ne idd ezeket a teákat!!Mert összezavarhatja a ciklusodat!!
2013. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek!Gratulálok akiknek sikerült!Szorítsatok!Folsavat szedek 3mg naponta + B-vitamin komplexet!Áttérjek terhesvitaminra?
2013. jan. 16. 12:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor még elég a folsav.Én is csak azt szedtem.De ezen kívül én a helyedben csináltatnék egy vérképet a dokival(ha esetleg még nem tetted meg),és ő majd megmondja,hogy esetleg szüksége van-e a szervezetednek valamire. :)
2013. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megtettem:-)Minden évben járok teljes vérkép - vizelet, szerencsére tökéletes a vérképem.Folsavat is azért szedek, mert úgy tudom az a legfontosabb az első időkben.
2013. jan. 16. 13:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Egészséges, érett petesejt, egészséges hímivarsejt, jó időzítés... :-)
2013. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!