Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló árthat a...

A fogamzásgátló árthat a babának? Holnap megyek orvoshoz, tehát gyors válaszok kellenének.

Figyelt kérdés
a párommal megszakítással védekeztünk és holnap mennék fogamzásgátlót íratni,(most először)viszont ha ebből az esetből baba lenne,ami szerintem kizárt,de semmi nem lehetetlen és holnaptól szedek gyógyszer nem árthat a babának ha mégis teherbe eshettem?
2013. jan. 9. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fog neki ártani:)
2013. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem árt :)

Egyik ismerősöm már hónapos terhes volt, mikor kiderült, hogy baba van, fogamzásgátló mellett, mindig megjött neki, stb...

Mikor megkérdezte, hogy de hát most mi lesz a babával, a doki annyit mondott neki, hogy most már ne szedje :)

Minden rendben volt a babával...

2013. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos terhes, bocsi, kimaradt :)
2013. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
teljesem kizártnak tartom egyébként.dec 26,27,28,29.-én voltunk együtt így (megszakítással) és elvileg jan. 3.-án volt ovum (a ciklus.hu szerint).21.-én kéne, hogy megjöjjön...
2013. jan. 9. 21:25
 5/11 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha megkérdezed holnap a dokit! Sztem attól jobban megnyugodnál mint tőlünk! :)
2013. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
na gratulálok kismama:) irigykedem. Én is szeretnék már,csak még a párom várni akar vele kicsit. :S
2013. jan. 9. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:

írasd fel a gyógyszert, de még ne váltsd ki

vegyél holnap egy tezstet, csináld meg, és utána váltsd ki a bogyót


egyébként nem lesz baja


azt mondta a dokim, hogy az első pár hétben a baba még vagy mindent kibír, vagy elmegy magától (de akkor gyógyszer és egyéb nélkül is elmenne)

a károsodások később érhetik, a fejlődés szakaszaiban

2013. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
fölösleges lenne tesztet csinálni.21.-én kell, hogy megjöjjön semmit nem mutatna még...
2013. jan. 9. 21:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen fogamzásgátlót akarsz íratni, de a normál bogyóknál az a bevett gyakorlat, hogy a menzeszed első napján kell elkezdened szedni.

Ha nem jön meg, csinálsz tesztet. Ha megjön, elkezded szedni a bogyót. Ennyi.

2013. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
van olyan teszt, ami 10 napos terhességet kimutat
2013. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!