Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak Tippek a gyors teherbee...

Manócskaah kérdése:

Vannak Tippek a gyors teherbeeséshez?

Figyelt kérdés

Az érdekelne kinek mi segített teherbe esni.Már 4hónapja próbálkozunk a párommal de eddig sikertelenül.Doiknál voltam,aki megállapította hogy semmi bajom,normálisak a nemiszerveim,nincs cisztám vagy hormonzavarom stb.Tehát minden oké,a baba mégsem jön.

Minden tanácsot szivesen fogadok:) Ja és a ciklusaim is normális 28.naposak

Gondolok itt pózokra,gyertyaállás,táplálkozás minden ami segíthet:) köszönöm előre is a válaszokat


2011. nov. 17. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én supradyn pezsgőtablettát ittam. Előtte másfél évig próbálkoztunk, elkezdtem supradynt inni, egy hónapra rá már babás voltam.
2011. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ez miben segített? már mint a supradyn?
2011. nov. 17. 15:05
 3/12 anonim ***** válasza:
ha kövér vagy az is lehet akadály
2011. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A sok vitamin? lehet megpróbálom elég jol hangzik?:)
2011. nov. 17. 15:07
 5/12 A kérdező kommentje:
170cm és 55kg vagyok tehát nem,nem vagyok kövér :D
2011. nov. 17. 15:07
 6/12 anonim ***** válasza:

misszionárius póz, ,,ne mosd ki" ez hülyén hangzik, de így van, vitamint se vidd túlzásba.

kerüld a fűszeres erős kajákat.

semmi megerőltető sport

ne görcsölj rá a témára, ez nagyon fontos


pároddal is minden rendben?


ja a férfiaknál az ananászléről és a zeller jótékony hatásáról is hallottam, nem tudom már pontosan mi volt, olvass utána

2011. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi:) hát a párommal nem tudom mert ő még nem volt vizsgálaton de remélem hogy minden rendben van vele,köszi szépen:)
2011. nov. 17. 17:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmi stressz!

Mi is próbálkoztunk sokáig, aztán nem jött a baba, mert a melóhelyem miatt elég stresszes voltam.

Ahogy felmondtam,abban a hónapban teherbe estem, pedig semmit nem csináltam másképp!

2011. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár kiló, plusz vagy mínusz, neked inkább 2-3 mat fel kéne szedni!

Előbb a párodnak legyen orgazmusa aztán Neked!

2 naponta szexeljétek végig a ciklust, akkor tuti elkapjátok a peteérést és a 2 napos srácok a legjobbak, fürgék, de nem túlérettek!

2011. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:) nem stresszelek hálaisten most minden oké az életemben csak a baba iányzik:)


Mi is 2naponta tervezzük az együtt létet,mert edig pé-körüli napokban minden nap együtt voltunk és nem jártunk sikerrel tehát most váltunk:)

2011. nov. 17. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!