Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak Tippek a gyors teherbee...

Manócskaah kérdése:

Vannak Tippek a gyors teherbeeséshez?

Figyelt kérdés

Az érdekelne kinek mi segített teherbe esni.Már 4hónapja próbálkozunk a párommal de eddig sikertelenül.Doiknál voltam,aki megállapította hogy semmi bajom,normálisak a nemiszerveim,nincs cisztám vagy hormonzavarom stb.Tehát minden oké,a baba mégsem jön.

Minden tanácsot szivesen fogadok:) Ja és a ciklusaim is normális 28.naposak

Gondolok itt pózokra,gyertyaállás,táplálkozás minden ami segíthet:) köszönöm előre is a válaszokat


2011. nov. 17. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szia!

9-es vagyok! Tényleg szedj fel pár kilót, a magasságodhoz az 55 nagyon kevés! Lehet, h ez a baj!

2011. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a súly alkat kérdése. Én 165 centi és 53 kiló voltam az elején (mielőtt fogamzásgátlót szedtem, akkor meg 48, és nem tudtam hízni).

Gyors teherbeesés. Hát én áprilisban hagytam abba a gyógyszert, és rögtön nekiálltunk, már nem védekeztünk sehogy, nem vártunk 3 hónapot, hogy tisztuljon a szervezetem. A harmadik hónapban már nem jött meg, most vagyunk 23 hetesek.

Vitamint én a pozitív teszt óta szedek, de el lehet kezdeni már korábban is, ha szeretnéd.

Egy ismerősünk azt mondta, hogy nincs nagy titka: szexelni kell, amikor csak kedvetek és lehetőségetek van :). Mi a párommal abban a hónapban csak napi 2-3 órát találkoztunk a munkaidőnk miatt, de szinte minden nap együtt voltunk. És nem azért, merthogy most gyereket csinálunk. A számolgatást én feleslegesnek tartom, együtt kell lenni, amikor jólesik.

2011. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!