Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abban a hónapban, amiben...

Abban a hónapban, amiben pozitívat teszteltél, a kimaradt mensiig mi volt más, mint korábbi ciklusaidban?

Figyelt kérdés
Nekem minden ugyanolyan, mint szokott. Még csak 8dpo-n vagyok, és elgondolkodtam ezen, hogy nem kellene valaminek máshogy lennie, ha ez egy sikeres hónap? Nektek volt valami másképp?
2013. márc. 14. 10:19
 1/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Semmi sem volt másképp.

2013. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi nem volt, csak a teszt után, az aktuális menses körül indultak be a dolgok.
2013. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok és már hazudok:D szóval a pé. és a menses között félúton volt egy barna folt a bugyimon na szóval ennyi "jel" volt.
2013. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon száraz voltam odalent és ez furcsa volt, mert mensi előtt mindig bő folyásom volt. A hasam is fájt, de nem görcsölt ahogy szoktam, hanem olyan kellemetlenül feszült. Tuti nem beszéltem be magamnak, mert elvileg nem is lehetne természetes úton gyerekünk, úgyhogy abszolút nem is számítottam terhességre csak egyszerűen feltűntek ezek a "tünetek". Mensi előtt 2 nappal, az együttlét után kereken 10 nappal pozit teszteltem.
2013. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. márc. 14. 11:30
 6/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
többször éreztem napközben hüvelybizsergést, nem tudtam mire vélni, lehet hogy emiatt volt. De abban a hónapban kezdtem az Aviva tornát is, lehet hogy attól volt és nem a terhességtől.
2013. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy látszik én kivételes eset vagyok, mert én éreztem dolgokat.

Peteérés után nagyon korán elkezdett fájni a cicim, nagyon érzékeny lett, más volt, mint mensi előtt szokott és sokkal hamarabb is kezdődött. Ekkor már sejtettem, hogy valami van.

Aztán 1-2 nap múlva szúrkálásokat éreztem a petefészkem környékén (csak az egyik oldalon), ilyet azelőtt soha nem éreztem, így ebből már tutira tudtam, hogy sikerült a baba. És ekkor még csak a 4. dpo-n voltam. Rá egy hétre teszteltem és halvány pozitív lett. Az 5. héttől pedig jött a hányinger, fáradékonyság.

2013. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden ugyanaz, de 2 nappal a menstruáció előtt nem tudtam melltartót felvenni annyira érzékeny volt a mellem. Na akkor már tudtam teszt nélkül is. De a hasi égő érzés is ugyanolyan volt mint szokott lenni, görcseim is voltak, talán még a derekam fájt nagyon kisugározva a combjaimba, ez nem szokott lenni.
2013. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!