Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál melletti terhesség?

Spirál melletti terhesség?

Figyelt kérdés
a kérdésem a következő lenne 2 éves a lányom 6 hónapos volt mikor felrakattam a spirált, januárban és februárban 10-12 napig tartott a mensim, most márciusban viszont csak 4 napig és nem is erősen. Hétfőn leszedettem a spirált, külföldön élünk és itt nem nőgyógyász szedi le hanem nővér. Múlthéten elmentem a háziorvoshoz hogy sokat van hányingerem hánytam is és elájultam szerdán, csinált tesztet negativ lett. a rosszullét azóta is megvan és ma reggel úgy keltem hogy a bal mellem majd szét akar durrani!Volt valaki hasonló helyzetben?
2013. márc. 13. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát végülis ha megjött akkor nem hiszem, hogy terhes vagy.

Én spirál mellett estem teherbe, nekem csak egy kicsi barnázás volt aznap amikor meg kellett volna jönnie.

2013. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) Kértem a háziorvostól új időpontot azt mondta vesz vért aztán majd abból kiderül hogyan tovább
2013. márc. 13. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!