Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség és vérzés?

Terhesség és vérzés?

Figyelt kérdés

Volt két negatív tesztem az elmúlt héten, amit azért csináltam, mert egyrészt késett, másrészt sok furcsa tünetem volt/van (felerősödött szaglás, bizonyos ételekről, italoktól rosszul vagyok, émelygés).

Ma reggel, 9 nap késés után vérzést tapasztaltam. Ugyanakkor furcsa. 3 tampont cseréltem a nap során, mindháromszor épp csak a végén volt egy kis vér, az is inkább barnásabb árnyalatú, mint menzesz vége táján. Görcseim meg nem is voltak, pedig az 1. és 2. menstruációs napomon mindig nagyon görcsölök, meg elég erős is szokott lenni a vérzésem.

Már nem tudom, mit gondoljak...


2013. márc. 11. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem friss piros a vér, terhes lehetsz. Mikor voltatok együtt? Csinálj még tesztet.
2013. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát annyira nem volt piros, mint szokott lenni.

Mikor voltunk együtt? Hát nem tudom, mikor sikerült volna be, mert nem terveztünk babát...

2013. márc. 11. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, en 7 hetes terhes voltam amikor FRISS PIROS ver kezdett belolem omleni mintha megjott volna! Ez 2 napig tartott majd alabbhagyott es a vegere csak barnas folyasom volt. Osszesen 2 hetig tartott ez az allapot. Minden rendben van a magzattal amugy es ma mar 12 hetes terhes vagyok. Sok nonel elofordul verzes a terhesseg barmely idoszakaban jelentkezhet. Nalam az okat nem tudtak kideriteni miert volt...
2013. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen ételektől vagy rosszul? Vannak kifejezetten kismama undorító kaják. :) Pl a felvágottak. Nekem a narancslé íze változott meg terhesen.
2013. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát most, hogy mondod, felvágottat biztos nem ettem már hetek óta, nem kívánom.

A kávéval voltam úgy, hogy nem kell, azelőtt mindig ittam reggel. Most már kicsit jobb, de volt egy másfél-két hetes időszak, hogy szinte sosem ettem az ebédből, csak gyümölcsöt ettem, zsemlét tejjel, mást nem kívántam.

2013. márc. 11. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem cigizel? Nekem még az volt, hogy nem bírtam elszívni egy cigit. Persze még nem tudtam, hogy mi van.
2013. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom.
2013. márc. 11. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet igy talalgatni, de tok folosleges. Ha tudni akarod, csinalj meg egy tesztet, ha terhesseg miatt volt mas a verzesed, akkor mar van annyi hcg, hogy kimutassa.
2013. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel már rendes vérzésem volt.
2013. márc. 12. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!