Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alig esett vissza a hőm....

Alig esett vissza a hőm. Lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés
15 napja kezdtük el a projektet. A 20 napon. Azóta kérem a hőm, és sokáig 37 volt. Max 36.8-ra esett vissza. 8 napja enyhén vérzek. Nagytesó a 21. Napon fogant, miután a doki azt mondta ne reménykedjünk. Nála az lett gyanús, hogy nem ment le a hőm és régóta véresgettem. Most ezért nem hagy nyugodni a gondolat, pedig tegnap is negatívat teszteltem.

2013. febr. 26. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid? Ha a 20. napon kezdtétek és az már (ma) 17 napja volt, nem jött meg és 28 naposak a ciklusaid, akkor szerintem tesztelj, mert lehetséges. Sőt, ha 30-32 naposak, akkor is lehetséges. Ha a 21. napot számoljuk, akkor kb ma kellene megjönnie.

De: próbáld meg nemnagyon beleélni magad. Ha még csak 17 napja kezdtétek el, bőven van idő :)

Majd írj, hogy mi volt.

2013. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8 napon át vérezgettem . Ez is gyanús. Ha holnap se megy lejjebb a hőm, tesztelek. Átlag 31 naposak most a ciklusaim, vagy 33. Tudom, hogy nem lenne szabad, de babát nem lehet kicsit akarni. Hajlamos vagyok mindent tünetmek vélni, még az ínygyulladásomat is.
2013. febr. 28. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
szia,nekem is hasonló a gondom,a menstruációm ugyan megjött 28 napra,egy nappal hamarabb,de csak 2 napot volt meg,úgy rendesen ahogy kell.Szóval ez nem lehet terhesség de a hőm 37.Én is hajlamos vagyok tüneteket produkálni és igen,nem lehet kicsit akarni, vagy akarod vagy nem!Sok szerencsét,drukkolok,hogy sikerüljön :)
2013. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Tudom. Én ráadásul türelmetlen is vagyok és állandóan tesztelek már a beágyazódás ideje körül. Persze mindig negatív...

Ma lett egy pozitív ovu tesztem, eddig nem csináltam ilyet, szóval most belehúzunk :) Sok pozi tesztet! +++ :)

2013. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot ! Kedves második, a nagytesónál nekem is hamarabb jött meg. Gyengén ugyan, de sokáig tartott. Hő fennmaradt 37 felett. Gyanús volt, de 1 évnyi negatív teszt után nem mertem reménykedni . Aztán cickafark teát akartam inni és túlparázás miatt csináltam tesztet. Pozitív lett, és mire a elliott jutottam már azt böngésztem, mi okozhat álpozitívat. De baba volt. Csodababa, mert a doki azt mondta, nem lesz peteérés . Rengeteg gyógyszert kaptam. 4 hetente véreztem 13.hétig. Aztán olyan jól érezte magát hogy 2 héttel tovább is maradt. Drukkolok nektek !
2013. febr. 28. 22:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem, negatív. Új hónap új esély.
2013. márc. 1. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
mindig új esély van!majd talán most sikerül!! drukkolok!
2013. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!