Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kolposzkópia, terhesség?

Kolposzkópia, terhesség?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről? 2 hete voltam kolposzkópián és most úgy néz ki terhes vagyok,kb akkor vh lehetett a beágyazódás,amikor volt ez a vizsgálat,jelenthet ez vmi gondot? Megyek dokihoz szerdán,cs most idegesit és hátha tud vki választ adni.
2013. febr. 25. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.Hogyhogy ugy néz ki?Pozitívat teszteltél??

Hát ha akkor volt beágyazódás...nem akarlak megijjeszteni de átverni sem.Nem hiszem, hogy a legjobb idő volt a vizsgálat a babának, de ha nincs semmien fertőzésed illetve nem viselt meg akkor nem hiszem hogy gond lehet.Akkor be se ágyazódott volna.Szerintem ..de nem vagyok orvos. Ha látott orvos irj.Addigis nyugalom.

2013. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pontositok,bocsi,terhes vagyok. Mire gondolsz,h nem viselt meg? A kolposzkópia? Nem tudom én sem,h baj lehet e,remélem nem,de meg fogom kérdezni a dokit,egyébként terhesség alatt szoktak csinálni kolposzkópiát?
2013. febr. 25. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Megviselt: Testileg lelkileg, napokig tartó fájdalom, esetleg depresszió..stb...Megviselte e a szervezetedet, vagy téged a dolog? Nekem az átjárhatósági vizsgálat volt megviselő....HA nem volt semmi ilyen akkor szerintem nincs mitöl félni, mert steril eszközökkel nyulnak hozzád és biztos ovatosak voltak...

Értem tehát terhes vagy..akkor gratula..Vigyázz magatokra..Szerintem nem lesz gond, ha megmaradt akkor minden rendben lesz mert a vizsgálat őt nem bántotta....Nem tudom elmagyarázni másképp.. Amugy ugy tudom nem szoktak, csak nagyon indokolt esetben..de akkor még nem is voltál terhes...:) Ne aggódj..nem lesz semmi gond. Inkább örülj!!! Csak nyugisan

2013. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem viselt meg egyáltalán,minden ok velem. Köszi a gratulációt,nagyon boldogok vagyunk,csak remélem nem kapok ki holnap a dokitól. Köszi a választ. Üdv
2013. febr. 26. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudhattad hogy pont most sikerült.....Igazán nem kaphatsz ezért... Kivéve ha külön felhívta a figyelmed hogy most ne próbálkozzatok..
2013. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na mi volt a dokinál??
2013. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kolposzkópia eredmény is jó és a babával is minden ok,2 hét múlva kell mennem újra,addigra már kell,h legyen szivhang. Köszi az érdeklődést:)
2013. febr. 27. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tolt le ugye? Jaj de jó örülök neki.Gratulálok, mégegyszer, boldog babavárást.
2013. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Rögtön avval kezdtem,h lehet,h nagy baj van,de mondta,h nem gond,m jó az eredmény. Biztos akkor okozott volna problémát,ha nem jó,de arra már rá se kérdeztem,ő meg nem mondta.
2013. febr. 27. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!