Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy a múlt hónapba...

Lehetséges hogy a múlt hónapban sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Lehet még attól terhes, hogy múlt héten meg volt a mensim, de az sem rendesen csak egy napig volt erősebb vérzésem. Ma reggel meg hányingerre keltem a kávémat is alig tudtam meginni és napok óta majd elalszom!
2008. jún. 9. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is kb ez a helyzet, nekem is később jött, csak egy napig tartott. Lehet szerinted terhesség? Szerintem igen... :)) Még nem merek újra tesztelni. Te?
2008. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

MINDENT BELE LÁNYOK!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Várjatok még 2-3 napot a biztonság kedvéért és TESZTELJETEK ÚJRA!!!!!!Én nagyon szorítok nektek!!!És elképzelhető hogy most már + lesz!!!!!Sok sikert Nektek!!!

2008. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fehér Bianka válasza:
100%
Jaj csajok velem is ugyan ez van...12 napja nem szedem a fogamzásgátlót és most úgy néz ki,h terhes vagyok.Remélem nektek is összejön.És minden okés lesz!!!Sok sikert!
2008. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 2. válaszadó!!!!

Hát lányok.....jól összejöttetek! :-)

MINDENKINEK SZURKOLOK!!!!!!

Írjátok már meg, hogy mi lett......most már nagyon kíváncsi vagyok!!!!!További szép napot, és csak nyugi!!!!!!!

2008. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg az első.... :) Hát én még mindig nemtudom, mi van. Egy biztos: szurkálás van töretlenül, ja és émelygés. A füsttől is rosszul vagyok, néha úgy érzem, egy falat sem menne le a torkomon, néha pedig farkaséhes vagyok.(már nem merem mondani a páromnak, h menjünk cukiba... ) Na, mindenesetre várok. És drukkolok nektek is!
2008. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!

Nekemis ez van most.Valahogy menszi elott johetett ossze.Menszi utan 1 hettel minden bajom volt.Fej fajas,faradsag,emelyges,feher folyas....ez mar 9 napja tart igy ugy gondolom hogy ez nem pe!!Vannak meg csodak!!!!Miert ne velunk!!!

Ma csinaltam egy tesztet.Nagyon nagyon halvagyan volt ott valami de tenleg nagyon halvanyan!!!!Igy meg nem tudok meg mindig semmit!!!A menszimig meg 11 nap van!!Hosszu lesz!!!!!mindenkinek babat kivanok es irjatok ha 100%hogy sikerult!!!!!!

2008. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a váalaszokat már hónapok óta probálkozunk és most remélem, hogy sikerült teherbe esnem!Mégegyszer köszönöm!!!

2008. jún. 9. 18:08
 8/8 A kérdező kommentje:
A másik nagyon fontos dolog hogy nem bírom a füstöt különböző ételek illatát és nem kívánom a kaját csak cseresznyét eszek egész nap!
2008. jún. 9. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!