Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor érdemes...

Psb kérdése:

Szerintetek mikor érdemes terhességi tesztet csinálni? Mi a véleményetek az expect tesztről?

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmaradt menses után 1-2 nappal.
2013. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-vel értek egyet. ezek a "12 napja voltam együtt a párommal, ma negatívat teszteltem. Még reménykedhetek?" típusú kérdések elkeserítőek, nagyon sajnálom azokat, akik ennyire kényszeresen és görcsösen akarnak teherbe esni hónapról hónapra :-(.
2013. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha előtte 2 héttel rendes mensim volt? "barnázok" és nem tudom h terhesség van e a dolog mögött :S Csináltam egy tesztet ami negatív lett.
2013. márc. 12. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a "mittomén" kategória. várj még, min 2 hetet. akkor okosabb leszel, mert vagy megjön rendes időben vagy nem. ha megjön,a kkor nem vagy terhes, ha nem jön meg, akkor tesztelhetsz és ha terhes vagy akkor öröm és boldogság, ha nem, akkor várj egy kicsit majd tesztelj újra. ha nem terhesség menj orvoshoz, h miért maradt ki. hát, így. amúgy barnás váladék egy erősebb gombás fertőzéstől is kialakulhat. ez a barnázás így elég tág köznyelvi fogalom.
2013. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kb. 1 hónapja kiszakadt a gumi. vettem be escapellet az nap eset után egy órán belül. utána rendes mensi követte , nem volt se kevesebb se rövidebb. ez volt 2 hete. most tegnap ez a barnázás teljesen bezavart. ma teszteltem negatív... :/
2013. márc. 12. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes. kaptál egy lórúgásnyi hormont és arra reagál így a szervezeted.kicsit felborult a hormonháztartásod a történtek miatt. én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz. az előzmények indokolttá tennék
2013. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!