Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még nincs itt a vérzés ideje,...

Még nincs itt a vérzés ideje, de vannak terhességi tüneteim. Érdemes tesztelni? Kimutatná már?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
mensi kimaradás előtt egy héttel már hányingerem volt,fájt a cicim.
2013. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem is fáj a cicim, és émelygek szinte egész nap.

Teszteltél 1 héttel mensi előtt?

2013. febr. 19. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvileg a ciklus bármelyik napján eshetsz teherbe, és a teherbeesés után két héttel már lehet pozitiv a teszt.


Ha a menzesz után közvetlen lettél terhes, akkor más jóval a következö elött kimutatja a teszt.


Egy próbát megér.

2013. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csináltam,nem mertem. :)
2013. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden mensi elött fájt a mellem és émelyegtem, így volt akkor is amikor teherbe estem. Mensi elött 3 nappal pozit teszteltem!

33hkm

2013. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem soha nem fájt a cicim, csak akkor amikor terhes voltam. Émelyegni sem szoktam, ezért gondolom, hogy talán sikerülhetett.
2013. febr. 19. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen hosszúságú a ciklusod, mert általában 2 hét kell hozzá, hogy kimutassa. Nekem pl még a nem várt utáni 5. napon sem mutatta ki, pedig már sokkal előbb olyan furán fájt a mellem, hogy biztos voltam benne...aztán jól koppantam, úgyhogy nem is foglalkoztam vele még egy hétig, akkor persze már pozitív volt....
2013. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!