Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan teszt, ami a vérzés...

Van olyan teszt, ami a vérzés első nap késéssel után is egész biztos eredményt mutat?

Figyelt kérdés
Olyan is érdekelne, ami nem feltétlenül reggeli vizelet kell hozzá, hanem pl késő délután néznénk meg.

2012. dec. 15. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Lilly 2 nappal előtte kimutatta. Igaz reggeliből csináltam. Csináltam 1-et akkor is amikor 2 napja kellett volna megjönnie, azt a tesztet este 11-kor. S az is pozi lett.

De ez attól is függ, hogy mikor fogant meg a pici. Ha a ciklus végén akkor inkább a a következő ciklus első lehetséges napja után 2-3 nap a tutti.

2012. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem teszt függő,hanem, hogy a szervezet mennyi hcg-t termel akkora.

Nekem pl. egy sima x-epil teszt, nemvárt előtt 5 nappal délutániból pozi lett!

2012. dec. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 10-es érzékenységűek már valószínűleg kimutatják. A reggeli vizeletet pedig felfoghatod egy edényben, és délután tesztelsz, az is egy megoldás.
2012. dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Qupidó teszt!10-es az érzékenysége.
2012. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!