Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor eshet a hő?...

Beágyazódáskor eshet a hő? Mennyit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok még egy görbeszakértő, de igyekszem utánaolvasni a dolgoknak. Ebben viszont nem vagyok biztos. 6.dpo-n vagyok. Esett a hőm 3 tizedet, de azért még alaphő felett maradt. Ez még belefér egy babás görbébe?
2013. márc. 12. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Több hónapja görbézek, és nekem mindene gyes hónapban olyan cikcakkos, hogy azt elmondani nem lehet és most még is babás vagyok. Biztos voltam, hogy megint nem sikerült, mert aznap mikor meg kellett volna jönnie leesett a hőm, semmit nem érzetem, aztán másnapra vissza ment és 2 csíkos lett a tesztem. Ne görcsölj ezen a görbe dolgon, ha nem jön meg tesztelj, és ne aggodalmaskodj.Bármiből bármi lehet. Jaaa és volt egy hónapom amikor csoda szép szabályos volt a görbém, gondoltam ha most nem sikerül akkor soha. Hát pedig nem lett belőle semmi, lesem esett a hőm még is megjött.
2013. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!