Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshet ettől ha igy...

Teherbe eshet ettől ha igy történt?

Figyelt kérdés
Reggel a maszturbáltam, utánna lezuhanyoztam meg mostam a péniszem alaposan tusfurdővel... Rá 5-6 órával később pedig pettingeltunk a barátnőmmel... 2 nemi szerv dorzsolése, a makkom végével... Szerintetek lehetséges a teherbe esés vagy kivan zárva ebben az esetben ?
2013. márc. 9. 07:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja ő ment Jakucizni az petting után olyan 1 órával később ha ez számít valamit.
2013. márc. 9. 07:50
 2/6 A kérdező kommentje:
És petting után volt az orál , de utánna már semmi extra...
2013. márc. 9. 07:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Huúúúúúúúúúú ez már szinte fáj.A lány nem de lehet hogy lesz sok kis tusfürdő...
2013. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem tájékozódtok mielőtt szexeltek?? Ráadásul utólag kérdezel rá...ebből lesznek a kisbabák, a felelőtlen együttlétekből.


A kérdésedre a válasz, hacsak nem került be a hüvelybe sperma vagy előváladék akkor nem terhes.

2013. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet így terhes!!! Az elöttem válaszoló jól mondja!
2013. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. De egyetlen dolgot jegyezz meg a jövőre nézve: ne kerüljön sperma a hüvelyébe. Ha ez nem történik meg, akkor nem lehet terhes. Ha csak egyszer is becsúszik, akkor már igen. Hogy dörzsölöd, nem veszélyes. Az orál meg végképp nem. Nem bonyolult, ha belegondolsz. Ne juttass fel semmit, és akkor nem lesz para!
2013. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!