Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen tanácstalan vagyok!...

Teljesen tanácstalan vagyok! Mit tegyek a beütemezett együttlét érzete ellen?

Figyelt kérdés
Férjemmel mindketten 27 évesek vagyunk, bő fél éve próbálkozunk, babát szeretnénk. Én vezetek hőgörbét, és mivel utólag mindig szépen kirajzolódik, mikor volt ovulációm (ami változó) elég jól átlátható a ciklusom, persze utólag. Mivel előre nem lehet tervezni, és őt zavarja a "beütemezett együttlét" ritkán vagyunk akkor együtt, amikor a legtöbb az esély a fogamzásra. A gond az, hogy a férjemet zavarja az a gondolat, hogy én a baba, vagy nem a baba miatt közeledek-e éppen... Több forrásból is megerősítették, hogy lényegesen lerövidülhet a teherbeesés időszaka, ha az ovulációkor és az az előtti néhány napban vagyunk együtt, viszont mi általában eléggé "szétszórjuk" az együttléteket egy cikluson belül. Általában 35-40 naposak a ciklusaim, nagyjából ezidő alatt 6-8-szor vagyunk együtt. Szerintem ez nem túl sok, ha az ember babát szeretne és mivel hosszabbak a ciklusaim, így persze még több időt kell várni a következő termékeny időszakra. :( Akinek van hasznos tanácsa, vagy véleménye, kérem segítsen, mi tehetnék/tehetnénk? Köszönöm
2013. márc. 11. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy sikerült, hogy már kezdtük feladni. Már nem számolgattam, nem hőmérőztem. Elmentünk, jól berúgtunk, hazajöttünk, és megcsináltuk. :)
2013. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jól hangzik, remélem sikerülni fog elengedni nekem is, és nem rágörcsölni.
2013. márc. 12. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!