Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon FONTOS A GYAKORI...

Nagyon FONTOS A GYAKORI EGYÜTTLÉT ha babát akarunk?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy sokan írjátok, érdemes kétnaponta együtt lenni, ha babát akarunk...de mi ezt nem tudjuk megoldani....teljesen kétségbe vagyok esve....a rendszeres együttlétek nagyon fontosak??Egy jó 2időben elkapott" együttlét is lehet sikeres, igaz??Mit tanácsoltok??
2013. márc. 7. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze az is lehet sikeres, csak így lehet, hogy több időbe kerül.De hát ez ígyis úgyis valamilyen szinten lutri.
2013. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet sikeres. Az azonban teljesen érthető, hogy ha több a szeretkezések száma az ovuláció idején (előtte, aznap), akkor persze nagyobb az esély, hiszen több hímivarsejtnek van lehetősége elcsípni az adott pillanatot, több juthat el a megfelelő helyre, ahol már csak egy győzhet.

De természetesen egy szeretkezéstől is teherbe lehet esni, ha jó időben történik.

2013. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, senki sem tudja pontosan, mikor van az a 'jó idő' a teherbe esésre pontosan, ezért is mondják hogy jó 2 naponta együtt lenni!

Vezettem a hőm, vettem ovu tesztet, megvolt minden ami azt mondta a 14. Napon van peteérésem, erre a 21. Napon eshettem teherbe, a baba méretei, kora alapján!

Szóval ha mindig csak a ciklus közepén sexeltünk volna, most nem lennék terhes!

2013. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úgy gondolom, hogy a fájdalom és a tojásos nyák alapján be tudom lőni az ovumat, csak az a baj, hogy nem biztos, hogy pont aznap vagyunk együtt...próbálom erősíteni a szervezetem is vitaminokkal...
2013. márc. 7. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi februárban csak 3X voltunk együtt és itt a baba!:
2013. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
két gyermekünk van úgy, h havi 3x voltunk együtt ( heti 1x és plusz 1 hét a vérzés, amikor nem) és megszakítással védekeztünk. szóval tényleg bármi lehetséges. el sem akartuk hinni, h terhes lehetek.
2013. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
három terhességemből három egy szexből fogant :-D
2013. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem kell 2naponta. ezt csak azért ajánlják, mert így nagyobb eséllyel tudjátok elkapni a jó időpontot.

szerencsével elegendő egyetlen együttlét is, ha pont jókor vagytok együtt vagy sokáig életképesek a spermák a petevezetékben, ahol várják a petesejtet.

13hkm

2013. márc. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!