Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyakori együttlét...

Milyen gyakori együttlét javasolt, ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés

Már sokféle válasszal találkoztam. Van, akinek a mindennapi együttlét jött be, de van akinek a 2-3 naponkénti hozott eredményt. Tapasztalatokat várok tőletek és némi praktika is jól jöhet, ami segített.


Túl vagyunk a kivizsgálásokon, a férjem és én is rendben vagyunk, de mégsem jön a baba.


2011. febr. 24. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a nőgyógyászunk mondta, hogy kétnaponta, az a tuti.
2011. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi 2 nap kivételével végigszeretkeztünk egy hónapot és láss csodát teherbe is estem. Sajnos nem lett jó vége a dolognak, de lehet, hogy igy sokkal jobb mindenkinek.
2011. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most tértünk át a kétnaposra, a naponta nem jött be.. Így biztos, hogy nem lehet "lekésni"az ovut, szóval ha kétnaponta este szeretkezünk, ugye nincs "lefedetlen" időszak?
2011. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több orvos is azt mondta, hogy ne naponta. Inkább 2 naponta.
2011. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a dokim, hogy 2 naponta, annyi idő kell a kiskatonáknak.

Mi is rendben vagyunk, mégsem jön a bébi 1,5 éve, nem értem miért vagyunk ilyen sokan ezzel a problémával

2011. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok.


Sajnos, sokan küzdünk ezzel a problémával. Lassan 2 éve várunk a babára, eddig sikertelenül.

Már próbáltuk naponta, másfél naponta, 2 naponta, de még semmi eredménye.

Lehet, hogy akkor fog összejönni, amikor nem is számítunk rá.

2011. febr. 24. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:

kEDVES KÉRDEZŐ!

Én a harmadik babán dolgoznék.

De sajnos a tapasztalataim azt mutatják hogy, ha ott motoszkál az ember fejében a gondolat hogy, baba akkor nem akar sikeredni.

Az első babámon is így voltam hogy, jöhetne már.

Aztán már feladtam. Mentem a meddőségi központba hogy, mi a csuda lehet a baj.

Hát egy apró hormon hiba volt.

Mire vissza kellett menjek a felírt gyógyszerután már terhességet mutatott az ultra hang mielött átjárhatósági vizsgálatba kezdtek volna.

A másodikat elhatároztam hogy, mostmár eltelt egy időszak és mire megszületne a másik a kislányom pont 1,5éves lenne.

Na azt csináltam hogy, a peteérés időszakára gondoltam.

Nekem elvileg féldőben van de egy kicsit el kezd fájni a hasam vagy bal vagy jobb oldala és ez segít a döntésben.

Amikor ez mulandóban volt akkor összejöttünk és meg is lett a második baba de én kizárolag át adtam magam a jó dolgoknak és nem gondoltam a babára csak arra amit éppen csináltunk és UTÁNNA FEKÜDTEM. ALUDTAM. SEMMI PISI SEMMI INNIVALÓ SEMMI.

Feküldtem amíg fel nem ébredtem.

Most próbálokozok a harmadik babán ésnem akar sikeredni.

De valahogy, amikor összejövünk akkor csak ott fundálódik a gondolat hogy, baba

Ebben a hónapban meg úgy jártam hogy, elkezdett fájni a hasam a bal oldalon és ez végig kisért egészen a mensiig.

Viszont én most elsőre nekifogtam a hőmérőzésnek ami vasárnap óta 37,4-es és sajnos 38,6között váltakozott főleg estére.

Este mérem és reggel felkelés elött.

Ez a 38,6 lehet betegség sajnos így figylemen kívűl kell hagyjam viszont hétfő óta használom az ovulációs tesztet.

Ti is hasznájátok??

Nekem kedden abszolut de pozitívat mutatott.

Ma este elmentem a nőgyógyászatra hogy,miért van fent a hőm és hogyan lehetett mensi alatt pozitív a teszt meg ilyesmi.

Hát bármikor egy hónap leforgása alatt lehet még mensinél is.

Mondta a doki hogy, nem lát semmi baj de babát sem uh-on.

Ugyhogy, megint folytathatom.

De mostmár mérem a hőmet és veszem eme ovulációs teszteket mert meglepiket okoznak.

De a baj az hogy, az embernek a babára koncentrálódik a lelki szeme és sajnos ez nagyon gától.

Nemtudom miért de gátol.

Írjátok meg ti miket használtok hogy, tudjátok mikor van a legalkalmasabb pillanat vagy semmit?

Egyébként a maximum jó időpont-ot összehozni talán nem is olyan nehéz viszont annyi dolog van ami meggátolhatja a teherbeesést egyébként teljesen egészséges embereknél.E hóban hogy, voltak ezek a fájdalmak sokat olvasgattam ezekután és meglepően sok minden van ami miatt nem lehet teherbe esni.

Szinte ahogy, olvasom csoda ha teherbeesik az ember.

Na de a doki szerint is és a saját tapasztalataim szerint is nem jó valami miért ha az aktus közben csak a baba gondolata ott motoszkál a fejünkben.

Talán mert amit az ember legjobban szeretne nem kapja meg.

Nemtudom.

Nem tudom segítettem a válaszommal.

Ne haragudjatok hogy, zavartam.

Szép napot mindenkinek.

2011. febr. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!