Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta 37.2 a hőm és 12-én...

Napok óta 37.2 a hőm és 12-én nem kellene megjönnie. Néha enyhén érzem a bal pfészkem. Fehér krémszerű folyásom is van, kevés. Lehet terhesség a hőm alapján?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj sajnos hogy a mensi előtt 1-2 nappal esik csak le a hőmérséklet. :-(

De ha más minden mint szokott, akkor van ám remény! :-) Szorítok!

2008. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval! A hő csak mensi előtt 12-24 órával esik vissza! Még 12.-ig van idő! Nyugi! Bármi lehet belőle! Szerintem próbáld kicsit "elfelejteni" a dolgot! Tudom nem megy, de lehet segít, és csak szombaton jössz rá, hogy "helló, nekem már 2 napja meg kellett volna jönni"! Aztán tesztelsz egy pozit! Nagyon szorítok, hogy Baba legyen!
2008. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
most én azthittem hogy babám lesz mert a hőm még feljebb ment . 37.1 re és egyik nap sajna leesett és megis megjött.
2008. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!

Reménykedem...:)

2008. jún. 9. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!