Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális az, hogy nem nagyon...

Normális az, hogy nem nagyon vannak terhességi tüneteim?

Figyelt kérdés
Elvileg 5 hetes vagyok (az orvosom szerint), de egyenlőre semmi feltűnő tünetem nincs a mellérzékenységen kívül. Nincs hányingerem, nem érzem magam rosszul, vagy fáradékonynak, nem fáj a fejem, nincs "mindjárt megjön" érzésem stb.
2008. jún. 9. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,egyrészt ilyen korán a hányinger még nem igazán jellemző, általában a 6. hét után szokott jönni (ahogy nő a HCG a szervezetedben).

De nekem pl. a mellérzékenységen és fáradékonyságon kívül semmi egyéb tünetem nem volt. Egyátalán nem kell, hogy legyen. Inkább örülj, ha megúszod az émelygést, hányást, hidd el, nagyon meg tudja keseríteni az első heteket!

2008. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk a 3. héttől nagyon erős hányingerem volt mindig! de persze az nem minden kismamára jellemző!
2008. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem volt semmi extra tünetem, meg szerencsére most sem nagyon van! A fáradékonyság szerintem elő fog még jönni, az nálam a 5-6 héten kezdődött. Rosszul egyáltalán nem voltam és remélem nem is leszek, csak a mellem fáj napról napra jobban!

Ne aggódj, minden rendben van! :)

Boldog babavárást!

7 hetes kismama:)

2008. jún. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó! Nekem is csak a mellem fájt, de az első három hónapban végig. Hányinger, émelygés egyszer sem volt. Sokat aludtam. Mindenkinek máshogy tűri a szervezete ezt a más-állapotot! További enyhe heteket, hónapokat!
2008. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális persze! A testvérem a 9. héttől kezdett émelyegni, meg hasolnók! ELőtte ő sem érzett semmit! Nyugi! Addig örülj amíg nincs! Én már egy pozitív tesztnek is örülnék! :):):):)
2008. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok! :-)
2008. jún. 9. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!