Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akk mivan? A tesztem+lett...

Most akk mivan? A tesztem+lett, (11-én) 13-án megjött (regg.10kor), de 1. nap nagyon szoktam görcsölni (mindig) most meg semmi, és a szine is rozsaszines! (többi lent)

Figyelt kérdés

normális esetemben ilyenkorra már erös vérzésem van, de most semmi!! van még remény h babás vagyok!!! nagyon szeretném h babás legyek!!!!

ja és szurást érzek a petefészek körül!!

ez most mi lehet??


2009. szept. 13. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elment a baba, bagy ez beágyazódás - holnap irány az orvos, más nem tud semmi okosat mondani. Minden jót kivánok.
2009. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szerintem kérdezz meg egy orvost ö biztos megtudja neked mondani:)
2009. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszömöm szépen!!!

mindenképp felkeresem az orvost!!

de azért remélem h nem ment el a baba!!!!!

2009. szept. 13. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Holnap doki, ma meg pihi.

Nem hiszem hogy beágyazódás, mert a teszted már 2 napja pozi. Lehet hogy csak mivel most kéne megjönnie, emlékszik rá a szervezeted.

2009. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de attol még babás lehetek?? mert nagyon nyugtalanit ez az egész!!!!
2009. szept. 13. 18:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Azonnal doki!!!

A terhesség alatt nem jó a vérzés! Pláne ha piros, nem barna! Ha már elmúlt, akkor is doki, de ha még tart, akkor is!

2009. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia!! (utolso)

ma vtam dokinál, azt mondta h vagy korai vetélés, vagy nem is vtam terhes! pedig a tesztem+volt, holnap kell mennem hüvelyi Uh-ra, majd ott kiderül!!!

2009. szept. 14. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Háát, ez a doki... Én is így voltam, ahogy te. Nekem is pozi teszt+vérzés (kis, piros, görcs nélkül). Nekem, bár UH-on nem sok mindent láttunk, mégis felírta az Utrogestant, mert mi van, ha ott van a baba, csak a sárgatest kevés...

Sajnos nem használt, és Utroval is megindult mégegyszer a vérzés, ami már vetélés volt. :(

De nincs két egyforma történet.

Ha holnap UH-on nem látszik semmi, érj beutalót hcg vérvételre a laborba. Nekem azt csinálták később, -én összesen 2 hétig voltam bizonytalanságban... A vérvételből kiderült, hogy a 20ezres hcg-m 1 hét alatt 6000 lett, tehát ürül. Addigra már petezsák is volt. Így befejezték műtéttel...

Vérből kiderül! Minden 2 naponta mehetsz akár, ha nő a szinte, akkor ott a baba!!

Addig is szedj magneB6-ot (3X2-t), és ne idegeskedj! Én úgy éltem túl a napokat, hogy beszéltem hozzá, még akkor is, amikor valójában már angyalka volt...

Nagyon szorítok, hogy nálad rendben legyen minden!

Jelentkezz UH után!

2009. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jav.: szinte helyett: szintje
2009. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!!

nagyon szépen köszönöm, nagyon rendes vagy!! remélem h ott van a babó, már nagyon izgatott vagyok a holnapi miatt!!! nagyon sajnálom h neked is ilyesféle volt, és h mütét lett a vége!

holnap ahogy haza érek megirom h mivolt!!!

2009. szept. 14. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!