Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat valamire, hogy 4...

Utalhat valamire, hogy 4 napja késik a havim és Teszt csík erősebb a Controll csíknál?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 8. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Utalhat!Méghozzá arra,hogy babát vársz! :) grat
2013. márc. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez komoly kérdés? :D grat :)
2013. márc. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Terhessegre, mint nyilvan Te is tudod. Gratulalok! A ciklusodon belul koran is lehetett a peteeresed. Bar 4 nappal kimaradt utan mar gyakran ilyen. Mensi elott 4nappal jogosabb lenne a kerdes. Ilyesmire gondoltal, hogy ikrek, vagy mehenkivuli? Ezekben az esetekben allitolag korabban es tobb hcg van, de nagyon ritka esetek, sztem ne agyalj ilyesmin! Annal is inkabb, mert ha jol latom, ez egy corax teszt, ami arrol hires, hogy eros csikot, amikor a tobbi teszt csak halvanyat. Boldog babavarast!
2013. márc. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó igen erre gondoltam, mert több ismerősöm is rögtön rávágta, hogy lehet hogy ikrek!


Kicsit beparáztam, de ha azt mondod hogy ez a teszt ilyen akkor megnyugodtam! :D Köszi a választ!

2013. márc. 8. 07:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem már a menses napján mikor nem jött meg, erősebb volt a control vonalnál a csík, és 1 baba van.

Nem függ össze a csík erőssége, és hogy hány baba van!

4 nappal a nemvárt után mindenkinek erősebb a control csíknál a teszt csík!

2013. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A lányommal se volt erősebb még egy hét után se!
2013. márc. 8. 08:59
 7/9 anonim ***** válasza:
nem azért de nem a jobb oldali a teszt csik?amugy gratulálok!
2013. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem! A bal a teszt csík! 3X néztem meg a papírját a tesztnek, mert én se hittem el amit látok!
2013. márc. 8. 09:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ilyen volt:)) a terhessegi tesztcsikom olyan eros volt, hogy csak na! A kontollcsik rendesen halvany volt...most egy egeszseges baba van a pocakomban<3 nem jelent ikerterhesseget, de ezt majd az uh megmondja:)) en is arra gondoltam, mikor olyan eros lett...de mint kiderul tuti egyedul van a pocakomban!


11hkm

2013. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!