Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen kivagyok lelkileg....

Teljesen kivagyok lelkileg. Pedig én még jol is birtam eddig. Más is igy van ezzel vagy csak én vagyok ennyire gyenge?

Figyelt kérdés
18 honapja probálkozunk. álmodozom 18 honapja hátha most. eddig minden honap egy csalodás volt. elmentünk dokihoz ő megállapitotta hogy nincs peteérés. clostit irt fel ami használt is de a méhnyálkahártyámet megvékonyitotta. igy hát ma leis esett a hőm .tehát még clostival sem jött ösze. eddig még birtam is bár eddig is összeszorult a szivem mikor kismamát láttam de most meg már ugyérzem nembirom tovább . pedig én ilyet még neméreztem.
2008. jún. 8. 11:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia.A párodat vizsgálták?
2008. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem szabad elkeseredni!!! Nekem 5 évem ment rá, hogy rájöjjenek, mi a baj velem. Volt egy vetélésem, ami után a párom elhagyott.. Hormonjaim felborultak, hiztam 20 kilót.. Úgy jártam kivizsgálásokra, hogy nem volt senkim, borzasztó volt látni a nőgyógyásznál a boldog kismamákat a párjukkal. De nem adtam fel. Tudtam, hogy hosszas kivizsgálás után sikerülni fog kideriteni az okát annak, hogy nekem még csak menzeszem sem volt, prolaktin szintem egekben volt.. Több orvos belemondta a szemembe, hogy soha nem lehet majd gyerekem.. De én tudtam, hogy lesz és csak mentem orvosról orvosra.. Végül lett párom, találtam egy orvost, akiben végre meg tudtam bizni a rengeteg csalódás után.. Nagyon fontos, hogy bizzál az orvosodban, legyetek jó kapcsolatban.. Ő azt mondta, hogy a teherbeesés pszichésen is működik.. tehát, ha valaki nagyon görcsöl rajta, nem szokott sikerülni.. Fontos, hogy nyugodj meg. Kivizsgált alaposan, irt fel gyógyszert, s utána azt mondta fél év múlva menjek vissza. Nagyon csodálkoztam, és méltatlankodtam, de hittem benne, igy elfogadtam a döntését.. Pár hétig még rágódtam ezen, aztán kezdtem elfoglalni magam mással, beiratkoztam nyelviskolába, stb.. 2 hónap múlva magamtól teherbe estem!! Most vagyok 31 hetes.. Szóval nem szabad feladni.. Ja igen, nagyon jó a cickafark-körömvirág-csalántea keverék napi 2 bögre.. nekem az is segitett!! Drukkolok Nektek!!
2008. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia! Először is ne add fel. Nekem volt 5 vetélésem, már 3 genetikusnál is jártunk. Most Czeizler Endréhez járok aki alapos kivizsgálást javasolt. 2 éve kineziologushoz járok aki segit feldolgozni a kisbabák elvesztését. Többször voltam én is hullámvölgyben de aztán mindig kaptam egy bátoritó szót, találtam egy meddőséggel kapcsolatos könyvet. Valami vagy valaki mindig segitett.

Ne ragadj le egy orvosnál. És ha a kisbaba jönni akar jönni is fog!!!! Én nagyon bizom ebben.

2008. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. ma már megjött a menzim a 30 napra. már kivizsgáltak engem peteérésem nemvolt de menzim igen.
2008. jún. 8. 15:03
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia én csak csatlakozni tudok mi a párommal 3 éve próbálkozunk tul vagyok 2 hónap clostis kurán+ hsg+ laporoszkopia a doki azt mondta hogy velem minden ok teljesen egészséges vagyok a párom is volt kivizsgáláson vele is minden oké és még igy sem jön össze a dokim szerint ez phszihés és szerintem igaza van ugyhogy mi ugy döntöttünk elmegyünk 1 hétre nyaralni kikapcsolodni és mindent elfelejtünk és csak magunkra koncentrálunk!Nektek sem ártana szerintem!!!!
2008. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!