Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen kivagyok lelkileg....

Teljesen kivagyok lelkileg. Pedig én még jol is birtam eddig. Más is igy van ezzel vagy csak én vagyok ennyire gyenge?

Figyelt kérdés
18 honapja probálkozunk. álmodozom 18 honapja hátha most. eddig minden honap egy csalodás volt. elmentünk dokihoz ő megállapitotta hogy nincs peteérés. clostit irt fel ami használt is de a méhnyálkahártyámet megvékonyitotta. igy hát ma leis esett a hőm .tehát még clostival sem jött ösze. eddig még birtam is bár eddig is összeszorult a szivem mikor kismamát láttam de most meg már ugyérzem nembirom tovább . pedig én ilyet még neméreztem.
2008. jún. 8. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy gyenge.Szerintem mindannyian elgyengülünk amikor rádöbbenünk, hogy megint nem jött össze. Pedig fontos volna a nyugalom. Én teljesen szkeptikus voltam az asztrológiával amíg nem ismertem meg egy kolleganőmet, aki sok kérdésemre választ adott. Ő azt mondja, hogy a gyerek választ minket, és akkor jön ha jönnie kell. Tudom ez így nagyon egyszerű, de engem ez vigasztal.
2008. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A nyákod is megváltozott vagy csak a hőd esett le? Hanyadik napon jársz?
2008. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi. de sajna mi már 18 honap az sok kicsit a csalodások miatt. engem már nemvigasztal semmi. idáig mégcsak bemagyarázgattam magamnak hogy még a ház sincs teljesen készen meg ilyenek .de már ez sem megy. a doki mondjuk felkészitett hogy most a méhnyálkamiatt nbembisztos hogy sikerül de én mégis reménykedtem. ebbe tényleg belelehet őrülni. van egy rokonom akinek már tőbb éve nemsikerül. és vele esetleg megtudnám beszélni de én nemakarom elmondani senkinek hogy probálkozunk nehogy az egész falu megtudja. mert náluk igy lett elég volt csak egy valakinek elmondani már az egész falu rajtuk csámcsog. ezért nemszeretném elmondani neki pedig könnyebb lenne. szerintetek?
2008. jún. 8. 11:36
 4/15 A kérdező kommentje:
ez a 30 napom volt fehér folyásom de már nemnagyon van.
2008. jún. 8. 11:39
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs minden veszve, sőt! Mensi előtt ugye elkezd leválni a máhnyálkahártya és bővebb, vizes folyás jelentkezik. Ha nem igen van folyás, akkor lehet hogy csak a hőd szórakozik veled. Szorítok nagyon!
2008. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mennyiről-mennyire esett le a hőd?
2008. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
37.00 rol esett le 36.7 re
2008. jún. 8. 11:46
 8/15 A kérdező kommentje:
volt menzis érzés de most nincs.
2008. jún. 8. 11:47
 9/15 anonim ***** válasza:

Ennyi ido utan teljes meddosegi kivizsgalasra van szukseg, nem pedig varni a csodat :( Hogy elkezdhessetek az inszemet, vagy a lombikot.

[link]


Sok sikert!

2008. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi 4 evet probalkoztunk es nem jott ossze, most az uj parommal a masodik honapra terhes maradtam, pedig orvosnal sem voltam, mar megvoltam gyozodve hogy nekem sosem fog sikerulni..lehet csak a kornyezeten kene kicsit valtoztatni..pl. menjetek el egy hetre esetleg egy hosszu hetvegere valamerre nyaralni.Lehetoleg a mensi utan 1-2 hettel.sok sikert!
2008. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!