Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a gyogyit kb egy...

Abbahagytam a gyogyit kb egy honapja jun.1-én kelett volna megjönnie de már 7 napja nem jött meg lehetek terhes?

Figyelt kérdés
VAGY CSAK FEL BORULT A HORMON HÁZTARTÁSOM! A textjeim negativk a melleim fájnak a hasamnnál hasszurkákat érzek!
2008. jún. 7. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Végül is ez a két lehetőség van, vagy a gyógyszer abbahagyása kavarja meg egy kicsit a mensid, vagy terhes lettél. Nekem napra pontosan jött meg a gyógyszer elhagyása után is, bár mi két hónapig óvszerrel védekeztünk,de utána szinte az első alkalommal összehoztuk a babát.

Szerintem várd még ki a jövő hetet, ha nem jön meg tesztelj újra.

Üdv.

2008. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is baromi sokat csúszott amikor abbahagytam a gyógyszert. Aztán szépen lassan beállt. De elvileg már az első tabimentes hónapban teherbe lehet esni. Azért érdemes megvárni az 1-2 hónap kitisztulási időt.
2008. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mintha magam hallanám,én márciusban hagytam abba a gyogyszert nekem azóta se jött meg,teszt pedig -,a doki felirt valamit amitől majd 5nap mulva elvileg megjön,néhány esetben sajnos a gyogyszer nagyon megbojgatja a szervezetet,velünk is valószinűleg ez történt,de aztán bármi megeshet remélem azért neked sikerült,mert nekem még nem...szia
2008. jún. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is nemrég hagytam abba a gógyszer 1-szer követlen utána megjött aztán azóta semmi. :( Se baba se vérzés. A dokim mondta ha enm jön meg 1 hónap múlva se vissza kell mennem és azt is mondta hogy ennyivel a gyógyszer abbahagyása után lassan 2 hónap ne várjam azt hogy rögtön teherbe esek.Bár hallottam olyat is aki hamar az lett de kockázatos szerintem mert rosszat is hallottam már :(

Az előző válaszolónak az 5 napos gyógyszert én is szedtem mielőtt kaptam fogamzásgátlót épp egy picit jött meg tőle azaz szinte semmi és lett utána egy cisztám is. nem ilyesztegetni akarlak csak vigyázz!

2008. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!