Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 3. -án jött meg...

Október 3. -án jött meg utoljára. Előtte szedtem gyógyszert (7évig), de utána nem, abbahagytam. Mikor kell normál esetben megint megjönnie?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez mindenkinél más,szervezettől függ szerintem még nincsen gond,ne aggódj,de ha a következő hónapban is kimarad érdemes orvoshoz fordulni.
2008. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 évig tartó szedés után január végén hagytam abba. Azóta is totál rendszertelen, a baba sem jön össze. Múlt hónap előtt kimaradt, múlt hónapban kétszer jött meg. Most csütörtökön elvileg megkellett volna jönnie, megint nem. Reggel csinálok tesztet, de akármi is az eredmény, pénteken megyek dokihoz. Remélem te nem így leszel.
2008. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rendes ciklusaid vannak, akkor 28 naponta, mint a gyógyszer mellett. Nekem ugyanolyan pontosan jött meg amikor abbahagytam, mint előtte. Így volt ez a terhességig, mert a szülés óta 25-30 nap között van a ciklusom.
2008. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha 28 naposak a ciklusaid, akkor okt. 30-án kell megjönnie.
2008. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!