Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így is teherbe lehet esni?

Így is teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

A párommal nem védekezünk. Se gumi, se gyógyszer. A "ha kell kiveszem" módszer van nálunk. Viszont már 2szer előfordult, hogy kivette...majd még visszatette egy kis időre. Ennyitől is teherbe lehet esni?

köszi a válaszokat előre is!



2013. febr. 26. 21:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%
Ha időben kihúzza, akkor is lehetsz terhes, az előváladéktól. ha kis törölgetés után még vissza is teszi, akkor meg sokszor annyi az esély. kb olyan, mintha babára gyúrnátok. valahogy a kérdésed alapján fiatalnak gondollak és szerintem nagyon is hogy nem szeretnél babát. gondoskodj "rendes", biztonságos védekezésről, mert ennek terhesség lesz a vége.
2013. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
38%
kicsitől is teherbe lehet esni? kisszívem, szerinted hány ondósejt kell a megtermékenyítéshez? Ha biológia könyvről még nem hallottál és anyukád is elfelejtett felvilágosítani, akkor elmondom, hogy 1!!! Így törölgesse és rakja vissza neked te tudatlan kis hülye. Valószínűleg ő sem ertelmesebb, de nem neki kell majd abortuszra mennie úgyhogy nem ártana kicsit utánanézni a dolgoknak kislány!
2013. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Anyámról annyit, hogy NINCS! 1 rokonom sincs! Van egy apám aki 2éves koromban elhagyott. Akkor kitől kérdezzek? Szerintem ezért van az oldal!!!!

Pár kérdésre válaszolva. Szeretnénk babát, de félünk, mert albérletezünk. De ha jön, akkor jön. Ugyanúgy bármit megfogunk tenni azért, hogy mindent megkapjon amire szüksége van..

2013. febr. 27. 07:25
 14/25 anonim ***** válasza:
1 kis fickó elég a terhességhez, ami a húgycsőben marad, mert azt nem tudja letörölni.
2013. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Most kezd kamuszaga lenni a dolognak. Mindig ilyenkor halmozódnak a dolgok: senkim sincs, semmim sincs, felteszek egy kérdést, hogy terhes lehetek-e, semmiről fogalmam sincs, és ha elmondják, hogy milyen tudatlan vagyok, akkor visszavágok. Szerintem ennyi tudással és ilyen háttérrel még ne akarjatok gyereket! Ha azt nem tudod, hogy hogy lehet teherbe esni, akkor hogy akarsz rendesen kihordani, megszülni és felnevelni egy gyereket? Napi 20 gyik kérdés alapján?
2013. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem a családomról tettem fel kérdést! SŐTT... nem én említettem meg őket. Erre csak ennyit. ;)
2013. febr. 27. 13:56
 17/25 Golan Trevize ***** válasza:

Sajnálatos, hogy családod nincs.

De azért biológia órára bejártál, ugye?

2013. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem, az iskolája leégett és sajnos nem jutott hely máshol. Mindenre ki lehet találni valamit.
2013. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
44%

Annyira gusztustalanok vagytok! Nem is tudtok semmit róla és szidjátok!

Én így védekeztem a párommal évekig és nem estem teherbe, de nyílván vigyázni kell, mert előfordulhat. Viszon, ha nem vagytok ellene, akkor semiképp ne hallgass az okoskodókra, hogy szedjél tablettát. Az aztán marha egéstséges!

2013. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
55%
Jó, akkor ne igyon kólát, kávét, ne egyen csipszet, hamburgert, pizzát mert nem egészéges. Könyörgöm...
2013. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!