Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan akinek nem mutatta...

Volt olyan akinek nem mutatta ki a teszt, hogy terhes?

Figyelt kérdés
A háziorvosom nőgyógyászhoz küldött mert úgy gondolja lehet terhes vagyok. Én momdtam, hogy csináltam tesztet és negatív lett, de azt mondta az attól még nem biztos. Volt már valaki így?
2013. febr. 26. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány hetesen csináltad a tesztet? utolsó menszi első napja? Ha korán csináltad, akkor előfordulhat, hogy negatív lesz a teszt, annak ellenére, hogy terhes vagy.
2013. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a dokit miért nem faggattad ki? mikor jött meg utoljára és mikor teszteltél, mikor voltatok együtt?
2013. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Febr. 14-én jött meg utoljára, de alig alig volt valami, hamar el is múlt... Ma csináltam egy tesztet mikor hazaértem a dokitól de negatív lett. Mikor voltunk együtt? Rendszeresen együtt vagyunk szóval...
2013. febr. 26. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
02.14 jött meg, ami azt jelenti, 28 napos ciklus esetén, hogy még peteérésed sem volt. ha meg azt előző mensestől számítjuk, ami mondjuk jan. 14, akkor meg 6-7 hetes terhes vagy, azt meg azért mutatja ki a teszt
2013. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező, én hasonló helyzetben vagyok, mint Te. Holnap megyek hcg vérvételre. Olvasd el a kérdésemet, amit ma írtam ki! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2013. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!