Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség előtt mik a teendők?

Terhesség előtt mik a teendők?

Figyelt kérdés

Kérdéseim:



1.Mi mindent kell magamon kivizsgáltatni (nőgyógyászatilag,egészségügyileg) hogy vállalhassak babát?

2.A páromnak is kötelező a kivizsgálás? (vagy azt akkor inkább ha huzamosabb ideig nem jön össze)

3.Milyen (esetleg mely) vitaminokat és egyéb dolgokat kell szedni,fogyasztani a terhesség előtt és alatt?

4.Mi az,ami az egész terhesség alatt fontos?


Nagyon ritkán iszom,de még dohányzom,arról már próbálok leszokni (egy kicsit nehézkes,de szerintem menni fog)

Nem vagyok tudatlan,csak sajnos kevés ember vesz körül és nem tudom kihez tudnék ezekkel fordulni,aki tudna segíteni,elmagyarázni dolgokat.

Köszönöm a válaszokat,és ha lehet akkor kort is írjatok.

24/L



2013. febr. 25. 13:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megcsinálják így is a rákszűrést.
2013. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!