Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometrozis? Ha menstruáció...

Endometrozis? Ha menstruáció első 2 napján görcsölni szoktam, akkor biztos h ez a betegségem?

Figyelt kérdés
Endometrozis

2013. febr. 25. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezt a sületlenséget meg hololvastad?

Nekem soha nem volt endometriosis-om, mégis sokszor kellet hozzám mentőt hívni,úgy görcsöltem.

Nem hizsem, hogy van ok-okozati összefüggés.

2013. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos. Olyannyira, hogy én nem voltam görcsölős típus, mégis amikor volt egy nőgyogyi műtétem, akkor endometriózist állapítottak meg.
2013. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Találtam egy cikket, ahol azt írják, h a betegség tünetei között van a menstruációs görcsök.

Már egy ideje próbálkozunk a babával és eddig nem sikerült. Próbálom keresni, h hol lehet a hiba és most h ezt a cikket elolvastam, kissé bepánikoltam.

2013. febr. 25. 13:05
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2., műtöttek a betegséggel?

Te szerettél volna babát vagy akkor már túl voltál a szülésen?

2013. febr. 25. 13:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam más miatt került sor a műtétre. Rákot kerestek, endo-t találtak. Utána jött a baba, bő 3 évre.
2013. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nincs feltetlenül összefügges, ahogy mär mäs is irta. Nem görcsöltem mensi elött, megis amikor babät akartunk nem sikerült...aztän kiderültek a cisztäk, utäna volt egy laparoszkopiäm es akkor diagnosztizältäk a sulyos endometriozist. Januärban 7-en kezdtük a lombikot, ma töltöttem a 7. hetet! :)


Keress fel egy nögyogyäszt! Egyebkent miota probälkoztok?

2013. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Annyi összefüggés lehet, hogy endometriózis okozhat erős görcsöket. Nekem pl endo műtét után enyhültek a görcseim sokkal. De fiatalabb koromban is voltak nagyon erős görcsös menstruációim, és akkor még nem volt semmiféle cisztám.
2013. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Voltam nőgyógyásznál, cisztát nem látott. De ahogy olvastam, attól még lehet ez a betegség, ha UH nem is látszik.

Több mint 1 éve próbálkozunk. Kezdem feladni a reményt...

2013. febr. 26. 08:48
 9/13 anonim ***** válasza:

2,5 vok.


Na, akkor csak nyugodj meg, és próbálj meg nem magadba beszélni a betegséget. Szedjél vitaminokat, amennyire lehet, élj egészségesen, hancúrozz az emberrel, amikor jól esik, nem időpontra, hőmérsékletre. nem kell rágörcsölni a témára. Bő 3 évig próbálkoztunk,-én mondjuk hallani sem akartam orvosi beavatkozásokról, meg lombikról-és én már nem is azért voltam az emberrel, mert jaj, nagyon jöhetne a baba. AZ utolsó évben esküszöm, nem is foglalkoztam a dologgal. És mikor lettem terhes,..egy alaposan átmulatott, ivott, bulizott éjszaka. Na, erről ennyit! A kismackóm makk egészséges!


Ne morfondírozz, éld az életet, és ne görcsölj a babára!!!

2013. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jó lenne nem görcsölni rajta, csak már benne vagyok a korban és nem szeretnék még éveket várni.

Neked gratulálok a babához! :)

2013. febr. 26. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!