Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebbol terhesseg?

Lehet ebbol terhesseg?

Figyelt kérdés
Vagyis meg nincs okom az illyedsegre!!!Mivel csak 14-en 16-an kene megjojjon a menszeszem de,mivel a multhonapban 16-an lettem beteg es ra 10 napra vagyis 26an voltam egy fiuval es nem hasznaltunk ovszert csak kivette mielott el nem elvezett volna...es azert kezdek felni egy kicsit:(tanacstalan vagyok
2009. szept. 9. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció nem betegség. Amúgy pedig lehetsz terhes, a ciklusod bármelyik napján teherbe eshetsz, csak a ciklus közepén a legnagyobb rá az esély. Előváladékban is sperma, így teherbe eshettél.
2009. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most kezdesz félni kicsit? Hát meg is érdemled. Ha nem jön meg, csinálj tesztet, addig meg maradj nyugodtan, már nincs min izgulni. Ha teherbe estél, már úgysem tudsz mit tenni... Előtte kellett volna gondolkodni! Simán van esély, hogy terhes lehetsz! Veregesd magad vállon helyettem légyszi. :) Miért szexelsz, ha az alapvető dolgokkal (védekezés) nem vagy tisztában?
2009. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Terhességi tesztet próbáld meg.
2009. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor mitevo legyek ha nem akarom megtartani persze ha terhes vagyo????
2009. szept. 9. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ahogyan az előttem levők is írták, a ciklusod bármelyik napján teherbe eshetsz, de középidőben a legnagyobb az esélyed erre. Mivel 16-án jött meg a menstruációd és 10 nappal utánna voltatok együtt, majdnem sikerült elkapni a középidőt. A sperma körülbelül 3-5 napig életképes a női szervezetben, de egy nőben 7 nap után is életképes volt a hímivarsejt. Tegyük fel, hogy a ciklusod 10. napján sperma kerül a hüvelyedbe, ami szépen elkezd felfelé úszni. A 14. ciklusnapodon bekövetkezik a peteérés, a sperma megtalálja a petét és megtermékenyíti.


Így lehet ebből terhesség, persze ennek nem túl nagy az esélye, de nem nulla! Ha késik a menstruációd, reggeli vizeletből végezz el egy terhességi tesztet! Addig is nyugalom. A stressz befolyásolja a menstruációt!


Remélem tudtam segíteni.

2009. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, akkor fel kell keresned a nőgyógyászt. Ha nem akarod megtartani, akkor vagy elveteted, terhességmegszakítást csinálnak. Ez nem ingyenes, fizetni kell érte. Vagy kihordod a babát és örökbeadod. Nagyon sokan várnak újszülöttre, hogy örökbefogadják. Vagy ha meggondold magad megtartod, és szülői segítséggel felneveled. Az életed így is úgy is meg fog változni.
2009. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!