Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel az ovulációs teszt...

TeLány kérdése:

Ma reggel az ovulációs teszt (25) végre pozitív lett. De? Többi lent

Figyelt kérdés
:) De a hőm már tegnap előtt felugrott. Mit gondoltok, ha tegnap este voltunk együtt akkor van remény hogy elkaptuk az ovut? Köszi a válaszokat :)

2013. febr. 22. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már a tegnapiból is lehet baba, de azért folytassátok az együttlétet ma, ill. a holnap is! Meg mindig. :))
2013. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ovu tesztet nem reggel kell csinálni!!
2013. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. köszi a választ. :)

2. Tudom, de mivel nekem nem 12-13 hanem 15-16 napon szokott ovum lenni nem néztem még tegnp előtt...csak a hőmből gondotam mikor már második nap is fent volt. 2-3 nappal hamarabb van mint eddig. De ma este is csinálok egyet hasonlítás képp..hogy most lesz vagy már volt... Van aki reggel este ellenőrzi és szépen látszik az erősödő v. gyengülő tendencia.. Kiváncsi voltam ezért csináltam ma reggel. Ami fura hogy 3 napja csont negatíyv lett a mai tesz meg majdnem olyan erős mint a kontroll. Szinte nem is látni a különbséget..azt hittem ez szép lassan 4-5 nap alatt változik. Ez normális hogy 2 nap alatt semmiből teljes pozitív? :S

2013. febr. 22. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne??Nekem is kb 2-3 nap alatt lett teljesen pozi a teszt.Csak én este 8 körül csináltam amikor pozi lett,és még aznap este összebújtam a párommal,és sikerült is összehozni a baby-t :) Egy gyönyörű szép kisfiú lakik a pocakomban,akit április végére-május elejére várunk :D

Egyébként ha ma reggel lett pozi,akkor még legyetek együtt ma este,mert ha jól emlékszem,akkor az ovu teszt azt jelzi,hogy 24-36 óra múlva lesz ovud :) Szóval még a ma esti összebújás is belefér :)

Sok sikert a baby-hez :)


29+3 hkm

2013. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. A babyhez pedig gratulálok. Csodaszép, nyugodt hónapokat kívánok! :)
2013. febr. 25. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!