Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy TELJESEN...

Lehetséges, hogy TELJESEN HELYES óvszerhasználat mellett teherbe estem?

Figyelt kérdés
Több, mint két hete késik, de holnap tudok csak tesztet csinálni. Első hét késés után azért nem, mert máskor is előfordult már ilyen, és mostanában nagyon stresszes vagyok. Biztos voltam benne, hogy egy hét után nemsokára megjön, mert egyszerűen szinte képtelenség, hogy én terhes legyek. SOHA de tényleg soha nem csináltuk még picit sem óvszer nélkül, sőt, legtöbbször még előbb is kihúzza, mint hogy elmenjen, iszonyatosan jól kontrollálja magát a barátom. Utána még vízzel is feltöltjük, hogy biztos nem szakadt-e ki. Mindig tiszta kézzel nyúl hozzám, és a gumihoz is, mikor felhúzza. Hogy lenne lehetséges, hogy terhes legyek? Most mégis félek, majd két és fél hete nem jött meg. Holnap teszt, de rettegek megcsinálni...eközben meg tudom, hogy szinte képtelenség. Szerintetek?
2013. febr. 21. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezt én is átéltem 16 éves voltam, a párommal akkor feküdtem le először. Persze mindig óvszert használtunk és mindig minden rendben volt. De egyszer csak nem jött meg, majd nem egy hónapot késett. Az anyukám teljesen kiakadt, és mi is. Aztán csináltam egy tesztet negatív lett, később meg is jött. Nyugi nem lesz semmi baj, a stressz miatt is késhet.
2013. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A teszt negatív, mégsem jött meg. El fogok menni orvoshoz, remélem semmi baj nem lesz.
2013. febr. 25. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!