Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy TELJESEN...

Lehetséges, hogy TELJESEN HELYES óvszerhasználat mellett teherbe estem?

Figyelt kérdés
Több, mint két hete késik, de holnap tudok csak tesztet csinálni. Első hét késés után azért nem, mert máskor is előfordult már ilyen, és mostanában nagyon stresszes vagyok. Biztos voltam benne, hogy egy hét után nemsokára megjön, mert egyszerűen szinte képtelenség, hogy én terhes legyek. SOHA de tényleg soha nem csináltuk még picit sem óvszer nélkül, sőt, legtöbbször még előbb is kihúzza, mint hogy elmenjen, iszonyatosan jól kontrollálja magát a barátom. Utána még vízzel is feltöltjük, hogy biztos nem szakadt-e ki. Mindig tiszta kézzel nyúl hozzám, és a gumihoz is, mikor felhúzza. Hogy lenne lehetséges, hogy terhes legyek? Most mégis félek, majd két és fél hete nem jött meg. Holnap teszt, de rettegek megcsinálni...eközben meg tudom, hogy szinte képtelenség. Szerintetek?
2013. febr. 21. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes. Nyugi. :)
2013. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se lehetsz terhes, ha mindent leellenőriztetek. mi ennyire nem vagyunk/voltunk alaposak, mégsem volt gond a 2 év alatt.
2013. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt lyukas, akkor kizárt, hogy terhes vagy!
2013. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy terhes. Ilyen odafigyelés mellett kizárt.
2013. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lehetsz terhes. Mi is mindig ezt csináltuk, feltöltöttük vízzel, nézegettük órákig, nagyon paráztunk. Így utólag meg tudom, hogy még akkor sem jön az a baba, amikor már nagyon szeretnénk. Azért nem azt mondom, hogy ne legyetek óvatosak, csak azt, hogy szerintem sokkal nehezebb teherbe esni, mint azt sokan gondolják, mert hallanak 3 példát, és tessék, milyen gyakori... csak mellette meg ott van 3 millió ellenpélda :D

Nyugodj meg. Akár délután is csinálhatsz tesztet egyébként, ha nagyon izgulsz.

OFF: Egyébként nekem is volt párszor ilyen, meg amúgy sem volt rendszeres a menzeszem. Szerintem e miatt érdemes lenne téged kivizsgálni inzulinrezisztenciára és policisztás ovárium szindrómára (PCOS), csak a biztonság kedvéért. Ha nem rendszeres a mensi, minél előbb utána kell járni az okának!!!

Majd írj, hogy mi volt!

2013. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Szerintem is teljesen kizárt, de most meg attól parázok, nehogy ciszta legyen a dologban. Minden esetre holnap teszt, aztán nőgyógyász jövőhéten!
2013. febr. 21. 15:12
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nagyon minimális az esélye így a terhességnek, de most komoly, hogy minden szex után mentek gumit töltögetni, nem volt-e lyukas véletlenül? Nagyon romantikus lehet :D
2013. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem teljesen így kell elképzelni:D persze h kicsit összebújunk utána, nem egyből rohanás a mosdóba... :D
2013. febr. 21. 16:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kizárt...de végre van ellenpélda is...mindig csak azt olvasni itt ugyanis hogy terhes az illető,pedig csak kicsit tette be a pasija gumi nélkül...
2013. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam! Holnap csinálok tesztet, és nődoki jövőhéten, és majd megírom, mi lett.
2013. febr. 21. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!