Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt ugye szerintetek...

Ez a teszt ugye szerintetek is negatív? Ti sem láttok két csíkot?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 19. 13:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

Utolso, na az ilyenektol vagyok rosszul! Sajnos ez csont negativ!!!!!lehet meg belole pozitiv , de egyelore az. Torold meg a szemecsked, es ne meseld be masnak a butasagot:) :( biztatod, mintha lenne ott valami...pedig mindenki latja, hogy ninscen..:(


Kerdezo nagyon nagyon nagyon drukkolok, hogy a kovetkezo teszteden legyen mit nezni:)

8+5hkm

2013. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
kedves 11.es, biztos agyadra ment a kismamaság. nekem hasonló volt az első tesztem, most meg babát várok. DE MINT írtam a kérdezőnek, vegye inkább ezt negatívnak!! ha pozitív, az lesz pár nap múlva is.
2013. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem en kepzelem a neagtiv tesztre a pozitivat, hanem Te! Azt kell irni amit latsz, a kerdezo is jobban jar, mintha valami olyat irnal ami nincs s nem letezik. Kevesebbet lofralj a neten, mert olyanok mint Te es a hozzad hasonloak miatt tiltanak a nogyogyaszok az internetes otletektol. Nem megbantani szeretnelek, es biztos kedves is vagy, hogy megnezed a tezstet es velemenyezed, csak ezzel ha neki negativ lesz (amit remelek nem ugy lesz) butasagot irtal. Ennyi. Felraknek egy csont negativ tesztet, amire a parom pislantott ra, tuti valaki odakepzelne a 2. Csikot. :) nem sertesnek szantam, es nem is ment agyamra a terhesseg mert sosem gorcsoltem ra erre a temara, sot mi tobb elso nem vedekezos honapban sikerult is...idom sem volt gyk.zni. :)))


Sok egeszseget neked.


Kerdezo, Te meg irj mimlett veled:))

2013. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ne felejtsük el, ez egy nyilvános oldal, mindenkinek van véleménye, az enyém ez volt. ezt kérdezte a kérdező, válaszoltam.
2013. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!Ez a negatív teszt elrontotta az egész napomat.Persze ezt magamnak köszönhetem,mert nem kellett volna még tesztelnem.De délután nem tudom miért,a wc papíron láttam valami nem véres,csak rózsaszínes nyálkás valamit.Lehet hogy meg fog jönni a mensim?De még van időm,mert csak péntekre v. szombatra várom.Egyébként 7-én és 9-én voltunk együtt,ekkor tudtuk összehozni.Szóval nem tudom.Majd meglátjuk mi lesz...
2013. febr. 19. 18:51
 16/16 anonim ***** válasza:
mi lett veled azóta???
2013. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!