Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljunk, hogy legyen...

Mit csináljunk, hogy legyen baba? Mi a jó módszer?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mióta vágytok babára? és a menzid rendszeres?
2008. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eloszor is ne gorcsoljetek rajta.

Aztan doki, hogy minden rendben van-e.

A cél erdekeben bevethettek gyogynovenyeket: baratcserje, palastfu, cickafark, stb.

Szex utan pedig parna a popsi ala, es nyugiban lenni vagy fel oraig.

2008. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mensiciklusod hány napos???

Van peteérésed???

ha 28-29 napos a ciklus a peteérés a 12. nap környékén valószínű, de érdemes a 9.naptól már kétnaponként együtt lenni, mi mindennap tudtunk úgyhogy...

esetleg az még nehézséget okoz, hogy ha hátrahajló méhszájad lenne , abban az esetben vagy hanyatt legyél és utána ne kelj fel, vagy te legyél felül és ha kész a dolog akkor maradjon a párod benned, ha lehet minnél beljebb.( csak ülj rajta egy kicsit.Én majdnem mindig felül voltam, de mivel mindennapos volt a dolog, nem tudom pontosan melyik vált be. Két év után ez jött be, bár eleinte peteérésem se volt.

2008. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú, hát ez nagyon összetett kérdés!

Írhatnál pontosabb kérdést, hogy tudjunk segíteni!

Ha rendszeres a menstruációd és van peteérésed, akkor egyszerübb a helyzet.

Ha most kezdtek próbálkozni, akkor tulajdonképpen nem kell túl sokat tenni. Rendszeres szexuális együttlét mellett (két naponta), általában pár hónapon belül megfogan a baba.

Ha egy évig nem történik meg, akkor jöhetnek a kérdések!

2008. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
30 naposak általában.1-2 nap eltérés,nagyon várom a segitségeteket,és köszönöm a válaszokat!!!!
2008. jún. 6. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt, ha megfigyeled a hőmérsékletedet és a nyákodat a ciklusod során, ha eddig nem tetted meg.

Ezzel tudod beazonosítani, hogy mikor van peteérésed.

A hőmérsékleted a peteéréskor megemelkedik, és fenn is marad a mensisig. Ha minden reggel ugyanabban az

időpontban, még felkelés előtt leméred a hőmérsékletedet, és lejegyzed, akkor követni tudod, hogyan változik. A mérést a hüvelyedben vagy a szádban végezd!

A nyákod a peteérés idején nyúlóssá, gumissá válik, olyan mint a tojásfehérje.

Ha ezeket a "jelenségeket" megfigyeled, nagyobb esélyed van arra, hogy a termékeny napokat megtudd állapítani.

(Illetve, azt is megtudod, ha esetleg nincs peteérésed. Azon is lehet segíteni!)

Ha azokon a napokon minél többször együtt vagytok, amikor a hő emelkedni kezd és magas, illetve, ezzel egyidőben a nyákod gumis, akkor nagyobb esély van a babára!

Az együttlét után maradj fekve, sokan a gyertyaállásra esküsznek, vagy a csípő alá helyezett párnára!

Érdemes szedni a terhesvitamint és folsavat is.

Vannak népi módszerek, a cickafarkfű és a palástfűtea is támogató hatású, napi egy pohár nem árthat.

Persze ezek a módszerek mind csak akkor segítenek, ha egészségügyileg minden oké nálatok!

Azt pedig csak a doki mondhatja meg!

Sok sikert!

Remélem,tudtam segíteni!

2008. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen jó és hatásos módszere annak hogy legyen baba a SEX :)))))

.... na csak vicceltem, de nem bírtam kihagyni..::)))))

2008. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!