Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A védőnőhőz csak a bejelentett...

A védőnőhőz csak a bejelentett lakcímen lehet menni?

Figyelt kérdés
mert nekem vidéken van a bejelentett lakcím de pesten lakom albérletbe de itt nem vagyok bejelentve! Akkor itt nem válal el a védőnő ahoz ide be kell jelenkeznem!
2008. jún. 6. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ha állandó lakcimed a vidéki akkor pesten ideiglenesre jelentkezz mindenképp! védőnő miatt is, és a későbbi ellátásokat pesten is tudod igényelni, nem kell utaznod miatta.
2008. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És akkor mi van ha a fő bérlő nem akar be jelenteni! Akkor itt nem válal el a védőnő?
2008. jún. 6. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

En pestmegyeben lakom vagyis a bejelentett cimem ott van,es pesten lakom,es nem vagyok bejelentve.Nekem ide kellett mennem ahol lakom pesten az illetekes vedonohoz,es nem kellett,h bejelentve legyek.Felirta a bejelentett lakcimet is,es azt ahol ideiglenesen lakom.

2008. jún. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szükséges hozzá a bejelentett ideiglenes lakcim, ha szenyozik a föbérlőd nézz másik lakás után szerintem.
2008. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 6. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem otthon (bejelentett lakcímemen) éltem mikor terhes lettem. Először a szülővárosomba mentem, de onnan visszaküldtek oda ahol élek, mivel azzal a védőnővel kell felvenni a kapcsolatot, ahol éppen tartózkodom. Meg is kerestem, nem volt semmi probléma. Szerintem érdemes megkérdezni egy védőnőt!
2008. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá bejelentett lakcím, a tartózkodási hely szerinti védőnőhöz tartozol. (Mivel neki is kell menni látogatásra.)
2008. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!