Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kijött 1 -2 pattanásom. 18...

Kijött 1 -2 pattanásom. 18 napon vagyok clostit sszedtem. Lehet hogy már megint nemjött össze?

Figyelt kérdés
nemmindig de van mikor 1 pattanás kijön ha megakar jönni. de már az utlso honapokban már nemjött ki pattanás ha megjött. volt pém. jo lenne ha sikerülne mert már elég nehezen birom. a hőm 37.1 . pékor meg 36.9 volt szoval emelkedett akkor kicsit reménykedtem .de már néha menzis érzéseket érzek. megfog jönni vagy volt már ugy valaki hogy volt pattanása ugy mint menzi előtt és mégis baba volt a dologban?
2008. jún. 6. 00:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Még nagyon korai erre gondolnod, és egyáltalán nincs veszve semmi. Tudom, könnyű mondani, de próbálj másra gondolni még két hétig! Nagyon szorítok, hogy bébi legyen!
2008. jún. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!