Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22. napon sok kis apró pattaná...

22. napon sok kis apró pattanásom van, A melegtől, hogy izzadok nagyon vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
28-as ciklusaim vannak.Eddig ugy éreztem sikerül a baba,de most megrezegtem.Szerintetek?Van akinél baba jele volt?nem folyós,hanem ragadós a váladékom.
2009. júl. 2. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

vagy azért, mert nem fog megjönni :)

nekem tipikus tüneten volt a babának, már a nem várt előtt

(2 terhességnél is)

2009. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Szeretném ezt a babát,nem görcsöltem rá eddig,csak most furi volt ez a sok pattanás,de érzem,hogy a meleg miatt nagyon izzadok és a párom azt mondja ettől van,ne aggódjak.Ő nagyon pozitívan gondolkozik.9.-ére nem várom.
2009. júl. 2. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mensi, a pattanások miatt,nekem terhességnél sosem volt,és még korai,de lehet rosszul tudom.
2009. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kedden csináltam egy tesztet és pozitív lett. Szóval elvileg terhes vagyok és nekem is sok pattanásom lett 1-2 hete, ezek szerint lehet terhes tünet is.

2009. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!