Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » . Lehetek terhes? 2 hete nem...

. Lehetek terhes? 2 hete nem jött meg

Figyelt kérdés

Lehetek terhes?

2 hete nem jött meg a menstruáciom ami eddig még soha nem fordult elő mindig időben érkezett soha nem késett..... Többször volt hányingerem a hasam is fáj... Tegnap voltam laborba de a vizelet azt mutattaa hogy nem vagyok terhes? szerintetek van még esélyem? első baba lenne már 3 éve várunk rá.


Heni


2013. febr. 15. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs.
2013. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Két hetes késéssel már tutira kimutatta volna. Otthon nem csináltál tesztet? Hormonokkal mi a helyzet?
2013. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ha a vizelet nem mutatta ki,akkor nem valószinű,hogy terhes vagy.

Nézték a vizeletben a hcg hormont?

2013. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A hormonjaimmal minden rendben voltam vérvételen. csináltam tesztete de negativ lett a dokim aztmondta nem kell elkeseredni mert lehet hogy nem félidöben fogant meg hanem most egy- 2 hete de én már nem hiszem
2013. febr. 15. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor várj még 1-2 hetet és csinálj tesztet újra ha addig nem jön meg.Ha az is negatív lesz,akkor pedig menj orvoshoz,mert akkor valami csak nincs rendben.


28+3 hkm

2013. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi mit jelent az hogy 28+3hkm?
2013. febr. 15. 13:41
 7/9 anonim ***** válasza:
28 hetes + 3 napos kismama
2013. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
gratulálok
2013. febr. 15. 13:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát kicsi az esélye, mondjuk a laborban vérvételt kellett volna csináltatni abból tuti kiderült volna mi van.
2013. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!